Іменем скандального ректора Мельника, якого колись впіймали на хабарі, хочуть назвати одну з вулиць Ірпеня

 • 180x150
 • Опубліковано:
  Син колишнього ректора Податкової академії Петра Мельника запропонував перейменувати вулицю Університетську в Ірпені Київської області на честь батька.

  Відповідну ініціативу Максим Мельник зареєстрував на офіційному сайті Єдиної системи місцевих петицій, пише СТИК з посиланням на “Україну молоду”.

  У петиції син покійного екс-ректора стверджує, що Петро Мельник вніс великий вклад у розвиток міста і вулиця Університетська – саме його заслуга.

  “Багато років він мріяв про пряму дорогу з Ірпеня на Київ, яку за підтримки небайдужих людей зумів втілити вжиття в 2011 році. Сьогодні це вулиця Університетська. На знак пам’яті про Петра Володимировича пропонується вулицю Університетську в місті Ірпінь перейменувати в вулицю Петра Мельника”, – йдеться в петиції Максима Мельника.

  Для того щоб звернення було розглянуто на сесії Ірпінської міської ради, петиції потрібно набрати 300 голосів.

  Як відомо, Максим Мельник є одним із забудовників Ірпеня.

  Нагадаємо, колишній очільник Податкової академії Петро Мельник помер від двосторонньої пневмонії 16 грудня у віці 61 рік. Він очолював заклад освіти з 1991 року, який тоді мав назву Ірпінський індустріальний коледж.

  Мельник залишався його незмінним ректором до 1 серпня 2013, коли під час корупційного скандалу написав заяву про звільнення. Тоді його впіймали на хабарі за вступ до академії, а під час обшуку знайшли 30 тисяч доларів.

  Також 1998 року Петра Мельника було обрано до Верховної Ради, де він був заступником голови комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.

  В парламенті Мельник пропрацював  два строки – у 2006 році був знову обраний по багатомандатному округу від Партії регіонів.

  Нагадаємо, що прокуратура також звинувачувала Петра Мельника в незаконному відчужені нерухомого майна Національної академії державної податкової служби, однак 2017 року міський суд Ірпеня виправдав його.

  (Visited 45 times, 1 visits today)
 • 180x150