НАЗК направило до суду адмінпротокол на депутатку Івано-Франківської міськради

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду два протоколи про адміністративні правопорушення, складені стосовно депутата Івано-Франківської міськради за вчинення дій в умовах реального конфлікту інтересів.

  Результат пошуку зображень за запитом "Франківська депутатка потрапила до грудневого антирейтингу НАЗК"

  Протоколи про адміністративні правопорушення, складені за недотримання вимог Закону України “Про запобігання корупції” щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, пише СТИК з посиланням на прес-службу НАЗК.

  Два протоколи про адміністративні правопорушення складено стосовно депутата Івано-Франківської міської ради Олександри Федорук, яка не повідомила про наявний у неї реальний конфлікт інтересів та проголосувала за відведення земельної ділянки суб’єкту господарювання, у якому сама ж є учасником.

  Таким чином, депутат вчинила адміністративні правопорушення, передбачені частинами 1 та 2 статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

  Передача протоколу до суду є підставою для провадження у справі про адміністративне правопорушення у судовому порядку, зазначає НАЗК.

  Олександра Федорук – депутатка Івано-Франківської міської ради від політичної партії “Об’єднання “Самопоміч”.

  НАЗК почало перевірку щодо депутатки Івано-Франківської міськради – Олександра Федорук на сесії проголосувала за відведення земельної ділянки для ТОВ “ЮТІМ”.

  (Visited 37 times, 1 visits today)
 • 180x150