Скандальний тернопільський прокурор шукає роботу з окладом в 20 тисяч

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У Тернопільській обласній прокуратурі з серпня 2016 року по липень 2018-го на посаді заступника прокурора області працював такий собі Ігор Мукан. Зі скандалом його погнали з органів прокуратури і тепер він шукає роботу через сайт Work.ua.

  Результат пошуку зображень за запитом "Ігор Мукан."

  На спеціалізованому інтернет-ресурсі розміщено його резюме, в якому зазначено, що він має досвід роботи в прокуратурі 14 років 9 місяців і бажає працювати начальником відділу з місячною зарплатою в 20 тисяч гривень, пише СТИК з посиланням на Репортер.

  Цікаво, що в останній декларації Мукана про майновий стан за 2017 рік вказано, що заробляв він у прокуратурі в середньому майже 45 тисяч на місць. Отож, після звільнення екс-прокурор дещо нижче, ніж раніше оцінює свої професійні здібності. Але чи потрібен комусь керівник з такою заплямованою біографією? Нагадаємо, у прокуратурі Ігор Мукан запам’ятався не так відстоюванням державних інтересів, як лобіюванням приватних і погрозами на адресу підлеглих, зокрема жінок-прокурорів, яких він залякував, застосував нецензурну лексику і навіть погрожував зґвалтуванням та сексуальними наругами.

  Наведені факти виявилися суттєвим аргументом для членів Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів, які не стала захищати «свого», а прийняли рішення притягнути до дисциплінарної відповідальності заступника прокурора Тернопільської області Ігоря Мукана та накласти на нього дисциплінарне стягнення у вигляді звільнення з посади в органах прокуратур.

  До слова, головою Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів є те ж тернополянин Віктор Шевчук, котрий свого часу нетривалий період навіть був Генеральним прокурором України.

  (Visited 103 times, 1 visits today)
 • 180x150