Квартири в Туреччині, Києві та 12 вантажівок: голова «Самопомочі» на Франківщині задекларував чималі статки

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Голова Івано-Франківської обласної організації партії “Самопоміч” та депутат обласної ради Богдан Станіславський за слоганом своєї політсили «Візьми і зроби!», взяв і обріс великою кількість нерухомості та транспортними засобами.

  Результат пошуку зображень за запитом "Богдан Станіславський"

  Так, згідно його декларації про майновий стан, він має дві квартири: в Києві (площа – 49 кв. м) і Туреччині (104 кв. м), а також житловий будинок у Коломиї (182 кв. м). А ще – котельню в Обертині (35,2 кв. м), підвальне приміщення у Коломиї 294,9 (кв. м) та компресорну станцію в Загайполі ( 831,5  кв. м). Але і цього йому виявилося замало, тому він будує 5-й поверх у багатоповерхівці в Коломиї. Якось навіть незначними можна вважати дві земельних ділянки загальною площею понад 10 тисяч квадратних метрів.

  – У квартирі в Туреччині ми відпочиваємо, в Києві є квартира – там старший син живе, адже вчився і працює в столиці, а в Коломиї живемо ми. Решта – не житлові будинки – старенькі та аварійні, які в майбутньому хотів використати під комерцію, – розповів місцевим ЗМІ про свою нерухомість пан Станіславський.

  Поважним у керівника «Самопомочі» на Івано-Франківщині є й автопарк, в який входять 13 автівок (12 з яких – вантажні) і чотири причепа, пише СТИК з посиланням на Репортер.

  Додамо, що Станіславський є співзасновником чотирьох фірм: ТзОВ “Станіславський”, ТОВ “Овер Буд”, ТОВ “Цирконій” та  ТзОВ “Файні ябка 57”.

  (Visited 43 times, 1 visits today)
 • 180x150