Вибори з десятьма невідомими

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Обрати з десяти невідомих двох – трьох найвідоміших. Так не без долі сарказму можна охарактеризувати новий спосіб самореклами, застосований Івано-Франківською обласною організацією партії «Сильна Україна» – так звані «праймеріз».

  Її активісти встановили на Вічевому майдані обласного центру стенд з фотографіями та прізвищами своїх претендентів в органи місцевого самоврядування і закликали перехожих обрати 2 – 3 найдостойніших з них. Для цього були підготовлені імпровізовані бюлетені та урна для голосування.
  Щоправда, в більшості випадків учасники голосували за принципом «знаю – не знаю», відмічаючи тих кандидатів, про яких хоч щось колись чули.
  Сама процедура праймаріз походить із США, де в такий спосіб прихильники кожної з двох домінуючих партій – республіканської чи демократичної – обирають в такий спосіб найдостойніших активістів партії для висунення в подальшому на представницькі посади, як-от президент, конгресмен, член легіслатури штату. Щоправда на відміну від версії «Сильної України» в Сполучених Штатів участь у «праймеріз» беруть переважно люди, які є відомі в народі, досягли певного авторитету у суспільстві.

  (Visited 29 times, 1 visits today)
 • 180x150