Партнерство між Івано-Франківськом і чеським Пршеровом оформлено угодою

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Делегація чеського міста Пршерова відвідала на минулих вихідних обласний центр Прикарпаття.

  В ході зустрічі 7 серпня з представниками Івано-Франківського міськвиконкому голова делегації – мер Пршерова Їрі Лайтох та заступник Івано-Франківського міського голови Микола Саєвич уклали угоду про партнерство між двома містами.
  Домовленості передбачають взаємообмін інформацією та співпрацю у сферах владарювання та громадського сектору, освіти, культури та спорту, розвитку економіки, промисловості та малого бізнесу, налагодження контактів з іншими країнами, підтримки діяльності неурядових організацій, розвитку туризму. Угода також передбачає спільне провадження довго- і короткострокових галузевих проектів, взаємне сприяння в організації зустрічей між вчителями та учнями загальноосвітніх шкіл, працівниками галузі культури, спортсменами, представниками асоціацій і клубів, спеціалістами з питань захисту навколишнього середовища, службовцями органів влади та місцевого самоврядування.
  Як повідомили в прес-службі Івано-Франківського міськвиконкому, співпраця між обласним центром Прикарпаття та містом Пршеровом розпочалася ще в 2003 році. Міста щороку обмінюються візитами офіційних делегацій, активно розвивається співпраця в галузі культури. Івано-франківські творчі колективи неодноразово брали участь у фестивалях і концертах, що проходили в дружньому чеському місті.

  (Visited 19 times, 1 visits today)
 • 180x150