Повні списки кандидатів у міську раду

  • 180x150
  • Опубліковано:

    Дивитися повністю

    виборчий округ №1
    1. Андріюк Іванна Іванівна Міська організація Конгрес Українських Націоналістів
    2. Вихованський Андрій Степанович Міська організація політичної партії "УДАР" (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"
    3. Головатюк Олена Миколаївна Міська організація Патріотична партія України
    4. Голодюк Наталія Миколаївна Міська організація всеукраїнського об’єднання "Свобода"
    5. Гринчак Іван Іванович Міська організація партії Зелених України
    6. Данильців Ігор Мирославович Міська організація Українська Народна Партія
    7. Іванців Роман Іванович Міська організація Християнсько-ліберальна партія України (ХЛПУ)
    8. Кернякевич Олександр Сергійович Міська організація партії "Реформи і порядок"
    9. Ковтуник Михайло Миколайович Міська організація всеукраїнського об’єднання "Батьківщина"
    10. Козій Василь Васильович Міська організація Українська Національна Асамблея
    11. Країло Роман Ярославович Міська організація політичної партії "Громадянська позиція"
    12. Мазур Юрій Валентинович Міська організація партії регіонів
    13. Сенкевич Іван Миколайович Міська організація Українська партія
    14. Стефанків Володимир Остапович Міська організація політичної партії "Третя Сила"
    15. Строїч Петро Степанович Міська організація Народний Рух України
    16. Чміль Дмитро Костянтинович Міська організація політичної партії "Сильна Україна"
    17. Шпирка Богдана Ярославівна Міська організація громадянської партії "ПОРА"
    18. Яблонь Володимир Дмитрович Міська організація політичної партії "Наша Україна"

     №2
    1. Гавриш Петро Орестович Міська організація всеукраїнського об’єднання "Свобода"
    2. Гавриш Тарас Юрійович Міська організація Патріотична партія України
    3. Гриценко Андрій Ігорович Міська організація політичної партії "Громадянська позиція"
    4. Гробельний Ігор Нестерович Міська організація всеукраїнського об’єднання "Батьківщина"
    5. Кадол Василь Віталійович Міська організація громадянської партії "ПОРА"
    6. Карабін Зіновій Євгенович Міська організація політичної партії "Наша Україна"
    7. Кукурудз Ростислав Степанович Міська організація політичної партії "Фронт Змін"
    8. Кулявець Юрій Юрійович Міська організація Конгрес Українських Націоналістів
    9. Кучернюк Микола Ярославович Міська організація політичної партії "Сильна Україна"
    10. Мельничук Ігор Євгенович Міська організація політичної партії "Третя Сила"
    11. Мороз Богдан Миколайович Міська організація партії "Реформи і порядок"
    12. Мудрий Омелян Петрович Міська організація Соціалістична партія України
    13. Остафійчук Ярослав Федорович Міська організація Народний Рух України
    14. Питльований Павло Михайлович Міська організація партії регіонів
    15. Сахній Ігор Степанович Міська організація Українська Народна Партія
    16. Сенкевич Ярослав Іванович Міська організація Українська партія
    17. Ткачук Юрій Любомирович Міська організація партії промисловців і підприємців України
    18. Фатула Тарас Вікторович Міська організація політичної партії "Європейська партія України"

    №3
    1. Бартків Вікторія Миколаївна Міська організація Патріотична партія України
    2. Боднарчук Володимир Ярославович Міська організація Українська партія
    3. Гладун Микола Гаврилович Міська організація Конгрес Українських Націоналістів
    4. Голобин Степан Семенович Міська організація Народний Рух України
    5. Городинський Андрій Михайлович Міська організація партії "Народна влада"
    6. Грицик Андрій Романович Міська організація Українська республіканська партія "Собор"
    7. Добрянський Ігор Васильович Міська організація Українська Народна Партія
    8. Дяченко Володимир Іванович Міська організація Соціалістична партія України
    9. Іващенко Андрій Васильович Міська організація Християнсько-ліберальна партія України (ХЛПУ)
    10. Квас Ярослав Федорович Міська організація політичної партії "Організація Українських Націоналістів" (ОУН)
    11. Кінаш Ігор Володимирович Міська організація політичної партії "Фронт Змін"
    12. Курташ Олег Олегович Міська організація партії Християнсько-Демократичний Союз
    13. Поливода Анатолій Володимирович Міська організація політичної партії "Сильна Україна"
    14. Перепічка Василь Володимирович Міська організація політичної партії "Наша Україна"
    15. Приймак Роман Миколайович Міська організація всеукраїнського об’єднання "Батьківщина"
    16. Смолій Володимир Іванович Міська організація політичної партії "Третя Сила"
    17. Соколик Ігор Дмитрович Міська організація політичної партії "Європейська партія України"
    18. Ткачук Олег Миронович Міська організація партії "ВІДРОДЖЕННЯ"
    19. Фейчук Юрій Васильович Міська організація партії регіонів
    20. Харук Роман Романович Міська організація всеукраїнського об’єднання "Свобода"

    №4
    1. Атаманчук Валентин Ярославович Міська організація Єдиний Центр
    2. Горчук Юрій Васильович Міська організація Всеукраїнська партія Народної Довіри
    3. Загурська Надія Лаврівна Міська організація Народний Рух України
    4. Кліновський Володимир Володимирович Міська організація політичної партії "Сильна Україна"
    5. Кочерга Зоряна Ростиславівна Міська організація Патріотична партія України
    6. Красножон Іванна Людвіківна Міська організація Соціалістична партія України
    7. Креховецька Леся Любомирівна Міська організація громадянської партії "ПОРА"
    8. Криштофович Ярослав Львович Міська організація політичної партії "Фронт Змін"
    9. Марковецький Петро Федорович Міська організація Українська партія
    10. Мельничин Василь Григорович Міська організація політичної партії "Європейська партія України"
    11. Метлюх Ігор Євгенійович Міська організація політичної партії "Громадянська позиція"
    12. Олексин Лариса Миколаївна Міська організація всеукраїнського об’єднання "Свобода"
    13. Олексюк Богдан Васильович Міська організація політичної партії "Організація Українських Націоналістів" (ОУН)
    14. Олексюк Олег Миколайович Міська організація політичної партії "Україна Соборна"
    15. Остяк Марта Ігорівна Міська організація Конгрес Українських Націоналістів
    16. Піцик Роман Львович Міська організація Українська Народна Партія
    17. Тимків Богдан Михайлович Міська організація всеукраїнського об’єднання "Батьківщина"
    18. Фітель Зіновій Ігорович Міська організація політичної партії "Наша Україна"
    19. Хом’як Леся Володимирівна Міська організація партії регіонів
    20. Шеленко Федір Степанович Міська організація політичної партії "Третя Сила"
    21. Шимін Роман Михайлович Міська організація Республіканська Християнська партія

    №5
    1. Басараб Сергій Михайлович Міська організація політичної партії "Фронт Змін"
    2. Бойчук Олександра Григорівна Міська організація Всеукраїнська партія Народної Довіри
    3. Бондаренко Володимир Миколайович Міська організація Єдиний Центр
    4. Гакало Михайло Володимирович Міська організація політичної партії "Третя Сила"
    5. Гринів Зіновій Ярославович Міська організація політичної партії "Наша Україна"
    6. Гулик Микола Мирославович Міська організація партії регіонів
    7. Жадковський Василь Петрович Міська організація Комуністична партія України
    8. Здрок Петро Володимирович Міська організація Народний Рух України
    9. Іщук Віталій Анатолійович Міська організація Народно-демократична партія (НДП)
    10. Кіршак Любов Іванівна Міська організація Соціалістична партія України
    11. Клюба Андрій Ігорович Міська організація громадянської партії "ПОРА"
    12. Марчук Уляна Євгенівна Міська організація Українська партія
    13. Мендела Володимир Дмитрович Міська організація політичної партії "Українська платформа"
    14. Парпан Василь Іванович Міська організація Патріотична партія України
    15. Петрів Михайло Федорович Міська організація партії "ВІДРОДЖЕННЯ"
    16. Петчак Тетяна Миколаївна Міська організація політичної партії "Сильна Україна"
    17. Підгірняк Володимир Михайлович Міська організація політичної партії "Організація Українських Націоналістів" (ОУН)
    18. Пілка Стефан Андрійович Міська організація всеукраїнського об’єднання "Батьківщина"
    19. Поляков Костянтин Анатолійович Міська організація політичної партії "Громадянська позиція"
    20. Сарабін Віталія Ігорівна Міська організація всеукраїнського об’єднання "Свобода"
    21. Сенчук Тарас Ярославович Міська організація Соціально-Християнська Партія
    22. Стручкова Олександра Степанівна Міська організація політичної партії "Європейська партія України"

    №6
    1. Богославець Любомир Михайлович Міська організація політичної партії "Наша Україна"
    2. Бойчук Ігор Васильович Міська організація політичної партії "Фронт Змін"
    3. Василенко Мар’яна Вікторівна Міська організація Конгрес Українських Націоналістів
    4. Візінський Олександр Михайлович Міська організація громадянської партії "ПОРА"
    5. Гуменюк Тарас Мирославович Міська організація Республіканська Християнська партія
    6. Жовтуля Ігор Олегович Міська організація Українська Національна Асамблея
    7. Зуб’як Ярослав Васильович Міська організація всеукраїнського об’єднання "Батьківщина"
    8. Івануха Анна Іванівна Міська організація політичної партії "За Україну!"
    9. Кернякевич Михайло Михайлович Міська організація Народно-демократична партія (НДП)
    10. Колбаса Юрій Петрович Міська організація партії "ВІДРОДЖЕННЯ"
    11. Кузенко Оксана Володимирівна Міська організація Патріотична партія України
    12. Лупич Василь Юрійович Міська організація партії регіонів
    13. Мельникович Дмитро Антонович Міська організація партії "Народна влада"
    14. Мушак Ігор Юрійович Міська організація політичної партії "УДАР" (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"
    15. Пахолок Софія Вікторівна Міська організація Народний Рух України
    16. Петрик Олександра Олексіївна Міська організація Українська Народна Партія
    17. Петришин Валентина Павлівна Міська організація політичної партії "Громадянська позиція"
    18. Пуйда Іван Михайлович Міська організація Єдиний Центр
    19. Стефанко Сергій Львович Міська організація всеукраїнського об’єднання "Свобода"
    20. Тимчук Леся Михайлівна Міська організація політичної партії "Європейська партія України"
    21. Шеленко Іван Іванович Міська організація Українська партія
    22. Шкляр Володимир Володимирович Міська організація політичної партії "Сильна Україна"

     №7
    1. Бабій Юрій Олексійович Міська організація Народна Партія
    2. Бугаєнко Тарас Микитович Міська організація політичної партії "Європейська партія України"
    3. Вінтоняк Михайло Миколайович Міська організація всеукраїнського об’єднання "Батьківщина"
    4. Долішній Дмитро Богданович Міська організація Єдиний Центр
    5. Ільків Марія Петрівна Міська організація Конгрес Українських Націоналістів
    6. Калюга Лариса В’ячеславівна Міська організація політичної партії "Українська платформа"
    7. Кобзаєв Едуард Ельбрусович Міська організація партії регіонів
    8. Ковальчук Микола Петрович Міська організація політичної партії "Наша Україна"
    9. Ладовська Ольга Миколаївна Міська організація політичної партії "Громадянська позиція"
    10. Марич Петро Степанович Міська організація Народний Рух України
    11. Маркута Іван Тарасович Міська організація всеукраїнського об’єднання "Свобода"
    12. Міглачов Ігор Васильович Міська організація Комуністична партія України
    13. Монастирецький Володимир Іванович Міська організація Українська Народна Партія
    14. Мороз Михайло Степанович Міська організація Патріотична партія України
    15. Непорадна Валентина Євгенівна Міська організація політичної партії "Третя Сила"
    16. Петрушевич Василь Петрович Міська організація партії "ВІДРОДЖЕННЯ"
    17. Пославський Андрій Йосипович Міська організація політичної партії "Фронт Змін"
    18. Романів Мар’яна Андріївна Міська організація громадянської партії "ПОРА"
    19. Саркісова Каріна Семенівна Міська організація політичної партії "Сильна Україна"
    20. Сірко Михайло Васильович Міська організація Республіканська Християнська партія
    21. Стефанишин Наталія Юріївна Міська організація Українська партія
    22. Тимофєєв Юрій Георгійович Міська організація Соціалістична партія України
    23. Тимочко Богдан Дмитрович Міська організація партії "Реформи і порядок"
    24. Юрків Валентина Павлівна Міська організація Українська республіканська партія "Собор"

    №8
    1. Барабаш Ігор Йосипович Міська організація політичної партії "Наша Україна"
    2. Василенчук Орест Васильович Міська організація партії "Народна влада"
    3. Венник Богдан Миколайович Міська організація політичної партії "Фронт Змін"
    4. Вітковська Оксана Ярославівна Міська організація політичної партії "Українська платформа"
    5. Жулінський Михайло Юліанович Міська організація Українська партія
    6. Зотова Маріанна Михайлівна Міська організація партії регіонів
    7. Каспрук Ярослав Ярославович Міська організація політичної партії "Сильна Україна"
    8. Кечмар Ігор Васильович Міська організація всеукраїнського об’єднання "Батьківщина"
    9. Клипич Олег Михайович Міська організація всеукраїнського об’єднання "Свобода"
    10. Король Михайло Іванович Міська організація Патріотична партія України
    11. Костюк Теодозій Миколайович Міська організація партії "ВІДРОДЖЕННЯ"
    12. Романів Мар’ян Іванович Міська організація громадянської партії "ПОРА"
    13. Семків Олег Миронович Міська організація Народний Рух України
    14. Сенюра Арсен Васильович Міська організація Народно-демократична партія (НДП)
    15. Сокорчук Олег Петрович Міська організація Комуністична партія України
    16. Станьковський Володимир Петрович Міська організація політичної партії "Третя Сила"
    17. Шиндак Віталій Григорович Міська організація Республіканська Християнська партія

     №9
    1. Басараб Ігор Миколайович Міська організація політичної партії "Сильна Україна"
    2. Блаженко Ярослав Іванович Міська організація всеукраїнського об’єднання "Батьківщина"
    3. Васковець Сергій Іванович Міська організація Народний Рух України
    4. Гергелюк Ігор Іванович Міська організація партії Християнсько-Демократичний Союз
    5. Гнатів Андрій Ігорович Міська організація всеукраїнського об’єднання "Свобода"
    6. Горчак Петро Васильович Міська організація партії регіонів
    7. Гриців Василь Миколайович Міська організація Всеукраїнська партія Народної Довіри
    8. Дьомін Вадим Валерійович Міська організація політичної партії "Українська платформа"
    9. Зборовська Ірина Олексіївна Міська організація партії промисловців і підприємців України
    10. Івануляк Микола Миколайович Міська організація політичної партії "Наша Україна"
    11. Караїм Марія Іванівна Міська організація Народно-демократична партія (НДП)
    12. Копильців Степан Дмитрович Міська організація політичної партії "Європейська партія України"
    13. Ланківський Дмитро Миколайович Міська організація політичної партії "УДАР" (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"
    14. Пастушенко Анатолій Володимирович Міська організація політичної партії "Громадянська позиція"
    15. Підлуський Дмитро Михайлович Міська організація політичної партії «Козацька Українська Партія»
    16. Пісак Володимир Степанович Міська організація політичної партії "За Україну!"
    17. Саманів Мирослава Михайлівна Міська організація Патріотична партія України
    18. Симчич Ірина Олександрівна Міська організація Українська Народна Партія
    19. Слободян Любомир Ярославович Міська організація політичної партії "Фронт Змін"
    20. Стефінів Іванна Володимирівна Міська організація політичної партії "Третя Сила"
    21. Стефурак Олег Миколайович Міська організація Українська республіканська партія "Собор"
    22. Турій Ірина Георгіївна Міська організація Українська партія

    №10
    1. Александрович Олег Любомирович Міська організація Народна партія
    2. Андрейчук Ігор Володимирович Міська організація Комуністична партія України
    3. Бабука Андрій Васильович Міська організація Республіканська Християнська партія
    4. Базилів Іван Олексійович Міська організація партії Зелених України
    5. Галько Микола Михайлович Міська організація Конгрес Українських Націоналістів
    6. Глинчак Ярослав Васильович Міська організація політичної партії "Громадянська позиція"
    7. Домарчук Андрій Миколайович Міська організація громадянської партії "ПОРА"
    8. Дорожівський Роман Дмитрович Міська організація Народний Рух України
    9. Курчій Мирослав Миколайович Міська організація політичної партії "Фронт Змін"
    10. Литвин Василь Васильович Міська організація всеукраїнського об’єднання "Батьківщина"
    11. Максимів Ірина Василівна Міська організація партії регіонів
    12. Окрепкий Володимир Ярославович Міська організація політичної партії "Третя Сила"
    13. Павлюк Петро Васильович Міська організація політичної партії "Наша Україна"
    14. Попов Валерій Львович Міська організація Патріотична партія України
    15. Пронь Володимир Сергійович Міська організація Єдиний Центр
    16. Стокозенко Наталія Василівна Міська організація політичної партії "Сильна Україна"
    17. Тріщ Володимир Іванович Міська організація Українська республіканська партія "Собор"
    18. Халак Ігор Васильович Міська організація Українська партія
    19. Яцинович Микола Ярополкович Міська організація всеукраїнського об’єднання "Свобода"

     №11
    1. Арсен Олександр Володимирович Міська організація партії «Народна влада»
    2. Безверхів Василь Михайлович Міська організація партії регіонів
    3. Белей Василь Степанович Міська організація політичної партії "УДАР" (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"
    4. Борковський Олексій Андрійович Міська організація політичної партії "Українська платформа"
    5. Брова Володимир Миколайович Міська організація Українська партія
    6. Валентієв Валентин Володимирович Міська організація всеукраїнського об’єднання "Батьківщина"
    7. Гречанюк Петро Дмитрович Міська організація Українська Народна Партія
    8. Гурський Олег Михайлович Міська організація Єдиний Центр
    9. Ігнатюк Володимир Васильович Міська організація партії Християнсько-Демократичний Союз
    10. Козак Оксана Олександрівна Міська організація Народно-демократична партія (НДП)
    11. Комищук Галина Богданівна Міська організація громадянської партії "ПОРА"
    12. Костів Ольга Йосипівна Міська організація політичної партії "Третя Сила"
    13. Лисюк Володимир Іванович Міська організація Народний Рух України
    14. Нищук Богдан Миколайович Міська організація політичної партії "Наша Україна"
    15. Підручна Марія Афтанасіївна Міська організація політичної партії "Фронт Змін"
    16. Романюк Ігор Михайлович Міська організація політичної партії «Козацька Українська Партія»
    17. Савчук Оксана Василівна Міська організація всеукраїнського об’єднання "Свобода"
    18. Цімашевич Сергій Георгійович Міська організація політичної партії "Сильна Україна"
    19. Яворська Мирослава Богданівна Міська організація політичної партії "За Україну!"
    20. Яремко Андрій Ярославович Міська організація Патріотична партія України

    №12
    1. Бачинська Ольга Ахметзянівна Міська організація Соціально-Християнська Партія
    2. Вербовий Віталій Володимирович Міська організація політичної партії "УДАР" (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"
    3. Войціховський Василь Васильович Міська організація всеукраїнської партії духовності і патріотизму
    4. Голутяк Віталій Юрійович Міська організація всеукраїнського об’єднання "Свобода"
    5. Гринюк Галина Василівна Міська організація політичної партії "Фронт Змін"
    6. Гуменюк Ярослав Васильович Міська організація всеукраїнського об’єднання "Батьківщина"
    7. Данчук Михайло Дмитрович Міська організація політичної партії "Третя Сила"
    8. Джигіта Володимир Ярославович Міська організація Єдиний Центр
    9. Жулінський Олег Михайлович Міська організація громадянської партії "ПОРА"
    10. Колюшко Андрій Богданович Міська організація партії регіонів
    11. Лаврук Тарас Петрович Міська організація політичної партії "Організація Українських Націоналістів" (ОУН)
    12. Матіїв Микола Васильович Міська організація політичної партії "Наша Україна"
    13. Неділенько Микола Васильович Міська організація Народний Рух України
    14. Павловський Роман Степанович Міська організація Українська партія
    15. Патригура Анатолій Михайлович Міська організація політичної партії "Сильна Україна"
    16. Пілецький Віктор Сидорович Міська організація політичної партії "За Україну!"
    17. Саприка Василь Іванович Міська організація Всеукраїнська партія Народної Довіри
    18. Свелеба Ярослав Богданович Міська організація Українська Народна Партія
    19. Сітник Михайло Андрійович Міська організація Патріотична партія України
    20. Шешурак Андрій Володимирович Міська організація Республіканська Християнська партія

    №13
    1. Герелюк Іван Миколайович Міська організація політичної партії "УДАР" (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"
    2. Гоголь Назар Євгенійович Міська організація Республіканська Християнська партія
    3. Гончарук Олег Романович Міська організація політичної партії "Фронт Змін"
    4. Гошоватюк Степан Богданович Міська організація Всеукраїнська партія «Народної Довіри»
    5. Данилюк Василь Ярославович Міська організація громадянської партії «ПОРА»
    6. Єреміна Таісія Петрівна Міська організація Українська Народна Партія
    7. Іванова Світлана Євгенівна Міська організація партії регіонів
    8. Качуров Віталій Вікторович Міська організація партії "ВІДРОДЖЕННЯ"
    9. Косюк Петро Петрович Міська організація всеукраїнського об’єднання "Батьківщина"
    10. Левицький Ігор Романович Міська організація Єдиний Центр
    11. Мачкур Ольга Іванівна Міська організація Українська Народна Партія
    12. Попадинець Ігор Іванович Міська організація Народний Рух України
    13. Руско Руслан Михайлович Міська організація всеукраїнського об’єднання "Свобода"
    14. Середюк Анатолій Михайлович Міська організація партії "Реформи і Порядок"
    15. Соловей Ігор Іванович Міська організація політичної партії "Третя Сила"
    16. Твердохліб Юрій Володимирович Міська організація політичної партії "Сильна Україна"
    17. Фецич Володимир Іванович Міська організація політичної партії "Наша Україна"

    №14
    1. Безусова-Попович Людмила Ільківна Міська організація Соціально-Християнська Партія
    2. Боєчко Роман Михайлович Міська організація політичної партії «Козацька Українська Партія»
    3. Бурко Віталій Миколайович Міська організація всеукраїнського об’єднання "Свобода"
    4. Бученко Олексій Сергійович Міська організація громадянської партії "ПОРА"
    5. Гайдейчук Віталій Васильович Міська організація партії "Народна влада"
    6. Гедзь Людмила Степанівна Міська організація партії "ВІДРОДЖЕННЯ"
    7. Гнесь Ярослав Іванович Міська організація Народний Рух України
    8. Горобець Василь Григорович Міська організація партії регіонів
    9. Довзій Дмитро Володимирович Міська організація партії Християнсько-Демократичний Союз
    10. Калинюк Михайло Васильович Міська організація політичної партії "Третя Сила"
    11. Когуч Мирослав Михайлович Міська організація Всеукраїнська партія «Народної Довіри»
    12. Корбецький Віктор Маркіянович Міська організація політичної партії "Фронт Змін"
    13. Лемко Олександр Михайлович Міська організація Народно-демократична партія (НДП)
    14. Максимів Микола Ярославович Міська організація Патріотична партія України
    15. Олексин Віталій Григорович Міська організація політичної партії "Наша Україна"
    16. Петрошенко Андрій Іванович Міська організація Комуністична партія України
    17. Петрук Анатолій Леонідович Міська організація політичної партії "Громадянська позиція"
    18. Прокопів Володимир Володимирович Міська організація Українська республіканська партія "Собор"
    19. Раковецький Сергій Федорович Міська організація Конгрес Українських Націоналістів
    20. Росипайло Ігор Ярославович Міська організація політичної партії "УДАР" (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"
    21. Твердохліб Анатолій Ігорович Міська організація політичної партії "Народна Самооборона"
    22. Трач Ігор Олексійович Міська організація політичної партії "Сильна Україна"
    23. Федорин Мирослав Михайлович Міська організація Республіканська Християнська партія
    24. Чорний Іван Михайлович Міська організація Українська Народна Партія
    25. Чуприна Володимир Степанович Міська організація всеукраїнського об’єднання "Батьківщина"
    26. Шкабара Олександр Сергійович Міська організація Українська партія

    №15
    1. Бартків Ярослав Петрович Міська організація політичної партії "Наша Україна"
    2. Вдовін Наталія Миколаївна Міська організація політичної партії "Європейська партія України"
    3. Вітенко Микола Іванович Міська організація всеукраїнського об’єднання "Свобода"
    4. Гавриляк Микола Богданович Міська організація громадянської партії "ПОРА"
    5. Гіглюк Назар Васильович Міська організація всеукраїнського об’єднання "Батьківщина"
    6. Гулич Андрій Васильович Міська організація Патріотична партія України
    7. Гурик Тарас Зіновійович Міська організація Українська Народна Партія
    8. Доронюк Олександр Васильович Міська організація Народний Рух України
    9. Любінець Олег Миколайович Міська організація політичної партії "Народна Самооборона"
    10. Максимів Василь Ярославович Міська організація партії регіонів
    11. Маланій Роман Григорович Міська організація політичної партії "За Україну!"
    12. Мацьків Ростислав Петрович Міська організація Українська партія
    13. Рекрутяк Любомир Михайлович Міська організація політичної партії "Фронт Змін"
    14. Скотницький Орест Йосипович Міська організація Республіканська Християнська партія
    15. Смукович Володимир Володимирович Міська організація партії "Народна влада"
    16. Тирлич Сергій Павлович Міська організація політичної партії "Третя Сила"
    17. Ткач Володимир Ярославович Міська організація політичної партії "Сильна Україна"
    18. Чернявський Микола Олександрович Міська організація Єдиний Центр

     №16
    1. Василюк Віталій Іванович Міська організація політичної партії
    "Сильна Україна"
    2. Гнатів Віталій Дмитрович Міська організація Народно-демократична партія (НДП)
    3. Дергун Богдан Богданович Міська організація Християнсько-демократичний Союз
    4. Дудій Василь Іванович Міська організація Українська Партія
    5. Ільків Віктор Ярославович Міська організація Політичної партії «Європейська партія України»
    6. Ковбас Ілона Миколаївна Міська організація політичної партії «За Україну!»
    7. Колковський Володимир Зіновійович Міська організація Всеукраїнське об’єднання "Свобода"
    8. Криницька Світлана Михайлівна Міська організація Партія регіонів
    9. Лугарєв Назарій Олексійович Міська організація Громадянської партії "ПОРА"
    10. Магас Стефан Дмитрович Міська організація Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
    11. Майданський Андрій Анатолійович Міська організація Політичної партії
    "УДАР" (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"
    12. Матешко Віталій Васильович Міська організація Українська Народна Партія
    13. Михайлюк Ігор Мирославович Міська організація
    Республіканська Християнська партія
    14. Онуцький Іван Іванович Міська організація Народний Рух України
    15. Пляцко Андрій Орестович Міська організація політичної партії
    «Фронт Змін»
    16. Проценко Світлана Генадіївна Міська організація Патріотична партія України
    17. Пшик Андрій Орестович Міська організація Всеукраїнська партія Народної Довіри
    18. Соболевський Ярослав Юрійович Міська організація
    Конгрес Українських Націоналістів
    19. Соловей Роман Ігорович Міська організація Політичної партії "Наша Україна"
    20. Харук Маркіян Тарасович Міська організація Партія "Народна влада"

     №17
    1. Борзов Сергій Олександрович Міська організація політичної партії «Фронт Змін»
    2. Ваньчук Василь Богданович Міська організація Політичної партії «За Україну!»
    3. Драч Михайло Миколайович Міська організація політичної Партії Християнсько-Демократичний Союз
    4. Зібаровська Наталія Олександрівна Міська організація Патріотичної партії України
    5. Івасишин Уляна Василівна Міська організація Громадянської партії "ПОРА"
    6. Кашевко Володимир Федорович Міська організація політичної партії «Сильна Україна»
    7. Кричун Василь Федорович Міська організація Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
    8. Мерінов Олександр Петрович Міська організація Народно-демократична партія (НДП)
    9. Панчишин Михайло-Ярослав Степанович Міська організація Політичної партії "Третя Сила"
    10. Пушик Тарас Степанович Міська організація Політичної партії «Наша Україна»
    11. Сосна Володимир Павлович Міська організація Партія «ВІДРОДЖЕННЯ»
    12. Стасюк Володимир Ярославович Міська організація Партії «Справедливість»
    13. Уварова Світлана Степанівна Міська організація Конгрес Народний Рух України
    14. Хом’як Надія Арсентіївна Міська організація Партія регіонів
    15. Чігур Василь Васильович Міська організація Єдиний Центр
    16. Чудак Геннадій Павлович Міська організація Політичної партії «УДАР» (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»
    17. Чупірчук Богдан Васильович Міська організація Українська Народна Партія
    18. Шкіра Микола Євгенович Міська організація Українська партія
    19. Шуляр Юрій Володимирович Міська організація Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
    20. Щепанський Ярослав Стахович Міська організація Партія "Реформи і порядок"

    №18
    1. Абрамович Богдан Михайлович Міська організація Політичної партії «Третя Сила»
    2. Костюк Ярослав Михайлович Міська організація Партія регіонів
    3. Кубішин Микола Володимирович Міська організація Політичної партії «Наша Україна»
    4. Куцан Галина Василівна Міська організація Партія «Народна влада»
    5. Ленюк Андрій Анатолійович Міська організація політичної партії «Сильна Україна»»
    6. Лєпєнін Олег Святославович Міська організація Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
    7. Мальник Зарина Валеріївна Міська організація Громадянської партії "ПОРА"
    8. Масляк Володимир Миколайович Міська організація Політичної партії "УДАР" (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"
    9. Мельник Богдан Андрійович Міська організація Народно-демократична партія (НДП)
    10. Онуфріїв Роман Михайлович Міська організація Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
    11. Паньків Віталій Ярославович Міська організація Партія «Реформи і порядок»
    12. Паращук Ірина Іванівна Міська організація політичної партії «Фронт Змін»
    13. Солонина Наталія Володимирівна Міська організація Українська республіканська партія "Собор"
    14. Сохан Богдан Богданович Міська організація Народний Рух України
    15. Федорів Надія Констянтинівна Міська організація Українська партія
    16. Чура Наталія Іванівна Міська організація Конгрес Українських Націоналістів

    №19
    1 Андрійців Степан Дмитрович Міська організація Партія «Реформи і порядок»
    2. Барсуков Руслан Васильович Міська організація Громадянської партії "ПОРА"
    3. Вістовський Андрій Васильович Міська організація Політичної партії «Козацька Українська партія»
    4. Волков Богдан Романович Міська організація політичної партії "Сильна Україна"
    5. Георгієв Костянтин Леонідович Міська організація Партія регіонів
    6. Добрянська Мар’яна Юріївна Міська організація Політичної партії "УДАР" (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"
    7. Каратов Віктор Анатолійович Міська організація Партія "Народна влада"
    8. Косар Геннадій Степанович Міська організація Політичної партії "Наша Україна"
    9. Крамський Віктор Іванович Міська організація Народний Рух України
    10. Кузнєцов Андрій Олександрович Міська організація Політична партія "Трудова Україна"
    11. Лягін Сергій Євгенович Міська організація Соціалістична партія України
    12. Мерінов Віталій Олександрович Міська організація Українська республіканська партія "Собор"
    13. Микитинюк Олег Романович Міська організація Українська партія
    14. Микула Роман Васильович Міська організація Всеукраїнське об’єднання "Свобода"
    15. Панасюк Руслан Володимирович Міська організація Українська Народна Партія
    16. Паращій Василь Богданович Міська організація Конгрес Українських Націоналістів
    17. Пічак Роман Васильович Міська організація Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
    18. Родчин Роман Миколайович Міська організація політичної партії «Фронт Змін»
    19. Саєвич Андрій Васильович Міська організація Партія «ВІДРОДЖЕННЯ»
    20. Слюсаренко Галина Ярославівна Міська організація Всеукраїнська партія Народної Довіри
    21. Шуляр Роман Дмитрович Міська організація Українська Національна Асамблея

     №20
    1. Андрусяк Любов Григорівна Міська організація Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
    2. Бачкур Ігор Омелянович Міська організація Політичної партії «За Україну!»
    3. Буйліна Ірина Анатоліївна Міська організація Політична партія «Українська платформа»
    4. Верес Михайло Йосипович Міська організація Українська Народна Партія
    5. Гавриляк Володимир Ярославович Міська організація Партія «Народна влада»
    6. Глухий Петро Юрійович Міська організація Українська Національна Асамблея
    7. Гоголь Віталій Мирославович Міська організація Політичної партії «УДАР» (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»
    8. Дубас Ярослав Володимирович Міська організація Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
    9. Калабішка Юлія Сергіївна Міська організація Громадянської партії «ПОРА»
    10. Калин Володимир Ігорович Міська організація політичної партії «Фронт Змін»
    11. Ковальчук Сергій Дмитрович Міська організація Партія регіонів
    12. Назаренко Віктор Степанович Міська організація Політичної партії «Третя Сила»
    13. Петраш Леся Василівна Міська організація Конгрес Українських Націоналістів
    14. Рязанцев Андрій Вікторович Міська організація Політична партія «Наша Україна»
    15. Семків Ростислав Гілярович Міська організація Народно-демократична партія (НДП)
    16. Собко Ярослава Михайлівна Міська організація Українська республіканська партія «Собор»
    17. Стасюк Олексій Іванович Міська організація Народний Рух України
    18. Стефанишин Тетяна Атанасівна Міська організація політичної партії «Сильна Україна»
    19. Шмат Станіслав Степанович Міська організація Соціально-Християнська Партія
    20. Шпаргало Оксана Василівна Міська організація Патріотичної партії України

    №21
    1 Андрійців Степан Степанович Міська організація Партія «Реформи і порядок»
    2. Богуш Анатолій Євгенович Міська організація Українська Народна Партія
    3. Гаврон Іван Олексійович Міська організація Єдиний Центр
    4. Горчак Михайло Павлович Міська організація Політична партія «Наша Україна»
    5. Давидів Мирослав Петрович Міська організація Політична партія «Громадянська позиція»
    6. Долішній Олександр Дмитрович Міська організація Партія регіонів
    7. Драгомирецький Борис Ярославович Міська організація Громадянської партії «ПОРА»
    8. Капустинський Ігор Петрович Міська організація Соціально-Християнська Партія
    9. Кобилів Ярослав Володимирович Міська організація Народно-демократична партія (НДП)
    10. Куцан Сергій Петрович Міська організація Партія «Народна влада»
    11. Линтовський Михайло Петрович Міська організація політичної партії «Сильна Україна»
    12. Максимчук Ігор Євстахович Міська організація Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
    13. Пленюк Василь Михайлович Міська організація Українська партія
    14. Ревчук Василь Іванович Міська організація Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
    15. Середюк Андрій Богданович Міська організація політичної партії «Фронт Змін»

    №22
    1. Бабенецька Анна Вікторівна Міська організація Народний Рух України
    2. Багрій Марія Антонівна Міська організація Патріотична партія України
    3. Богак Ярема Володимирович Міська організація Політичної партії
    «Народна Самооборона»
    4. Боднар Михайлина Тимофіївна Міська організація Конгрес Українських Націоналістів
    5. Герман Володимир Петрович Міська організація Народно-демократична партія (НДП)
    6. Гошоватюк Богдан Степанович Міська організація Всеукраїнська партія Народної Довіри
    7. Дармонук Ігор Володимирович Міська організація Політичної партії «Громадянська позиція»
    8. Іванцюк Олександр Іванович Міська організація Українська партія
    9. Кімачук Роман Михайлович Міська організація Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
    10. Корчинський Степан Осипович Міська організація Політичної партії «Європейська партія України»
    11. Кривоніс Василь Романович Міська організація Соціалістична партія України
    12. Кушнір Ольга Володимирівна Міська організація Республіканська Християнська партія
    13. Левкович Андрій Васильович Міська організація Українська республіканська партія «Собор»
    14. Мельничук Василь Миколайович Міська організація політичної партії «Фронт Змін»
    15. Микитин Андрій Миколайович Міська організація Партія «Народна влада»
    16. Полонська Нателла Віталіївна Міська організація Партія регіонів
    17. Ротару Володимир Ілліч Міська організація Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
    18. Русанов Олександр Іванович Міська організація політичної партії «Сильна Україна»
    19. Савчук Людмила Іванівна Міська організація Політична партія «Наша Україна»
    20. Стасюк Тамара Миколаївна Міська організація Політичної партії «За Україну!»
    21. Сторож Ярослав Богданович Міська організація Політичної партії «УДАР» (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»
    22. Турчин Володимир Володимирович Міська організація Українська Національна Асамблея
    23. Тяжкий Олексій Миколайович Міська організація Громадянської партії «ПОРА»
    24. Фіголь Віктор Васильович Міська організація Єдиний Центр
    25. Філіпчук Андрій Дмитрович Міська організація Політичної партії «Третя Сила»

     №23
    1. Білик Василь Йосафатович Міська організація Народний Рух України
    2. Божко Оксана Михайлівна Міська організація Українська Національна Асамблея
    3. Васильків Ярослав Іванович Міська організація Політичної партії «Третя Сила»
    4. Войцеховський Євген Іванович Міська організація Політична партія «Європейська партія України»
    5. Грималюк Олег Михайлович Міська організація політичної партії «Сильна Україна»
    6. Кулик Олександр Миколайович Міська організація політичної партії «Фронт Змін»
    7. Кушнір Володимир Степанович Міська організація Українська республіканська партія
    «Собор»
    8. Лагно Валерій Васильович Міська організація Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
    9. Малярчук Михайло Володимирович Міська організація Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
    10. Пряніков Сергій Олександрович Міська організація Партія «Народна влада»
    11. Романчук Петро Андрійович Міська організація Політичної партії «Наша Україна»
    12. Стефанків Тереза Борисівна Міська організація Українська Народна Партія
    13. Стовбан Микола Петрович Міська організація Патріотична партія України
    14. Тенюх Михайло Петрович Міська організація Українська партія
    15. Труханівський Андрій Михайлович Міська організація Політичної партії «За Україну!»
    16. Фролов Михайло Іванович Міська організація Партія регіонів
    17. Чернов Дмитро Сергійович Міська організація Громадянської партії «ПОРА»
    18. Щупак Євгеній Іванович Міська організація Конгрес Українських Націоналістів

    №24
    1. Балагура Василь Омелянович Міська організація Політичної партії «Наша Україна»
    2. Бондарчук-Грита Ганна Василівна Міська організація Патріотична партія України
    3. Василишин Тарас Володимирович Міська організація Політичної партії «Третя Сила»
    4. Винничук Галина Георгіївна Міська організація Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
    5. Виноградник Тарас Теофілович Міська організація Українська республіканська партія
    «Собор»
    6. Ганжа Ігор Адамович Міська організація Українська партія
    7. Горейко Микола Богданович Міська організація Політичної партії «Громадянська позиція»
    8. Гринів Олександр Миколайович Міська організація Політичної партії «Українська платформа»
    9. Капустяк Олег Іванович Міська організація Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
    10. Кишенюк Володимир Володимирович Міська організація Конгрес Українських Націоналістів
    11. Лешко Анатолій Зіновійович Міська організація Громадянської партії «ПОРА»
    12. Максилевич Володимир Мар’янович Міська організація Партія «Реформи і порядок»
    13. Мигович Володимир Ульянович Міська організація Народний Рух України
    14. Микитюк Віра Олександрівна Міська організація Народно-демократична партія (НДП)
    15. Москалик Світлана Вікторівна Міська організація Партія регіонів
    16. Назаров Сергій Олександрович Міська організація Політична партія «Європейська партія України»
    17. Оспищев Андрій Володимирович Міська організація Українська Народна Партія
    18. Пріц Юрій Юрійович Міська організація політичної партії «Сильна Україна»
    19. Романчук Любомир Петрович Міська організація політичної партії «Фронт Змін»
    20. Сухоребрий Станіслав Васильович Міська організація Українська соціал-демократична партія
    21. Яковійчук Юрій Онуфрійович Міська організація Всеукраїнська партія Народної Довіри

    №25
    1. Арабчук Сергій Ярославович Міська організація Народно-демократична партія (НДП)
    2. Білик Ігор Васильович Міська організація Народний Рух України
    3. Благодир Сергій Миколайович Міська організація Партія регіонів
    4. Василик Тарас Петрович Міська організація Українська республіканська партія «Собор»
    5. Васильчук Богдан Іванович Міська організація Українська Народна Партія
    6. Венгренюк Володимир Володимирович Міська організація Патріотична партія України
    7. Гоянюк Ольга Миколаївна Міська організація Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
    8. Жирний Сергій Леонідович Міська організація політичної партії «Сильна Україна»
    9. Залевський Владислав Володимирович Міська організація Політичної партії «Українська платформа»
    10. Ідак Володимир Володимирович Міська організація Партія «Реформи і порядок»
    11. Касіянчук Олег Богданович Міська організація Громадянської партії «ПОРА»
    12. Козак Андрій Михайлович Міська організація Українська партія
    13. Павлюк Ярослав Іванович Міська організація Конгрес Українських Націоналістів
    14. Смушак Михайло Володимирович Міська організація Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
    15. Стецюк Олег Михайлович Міська організація Громадянська
    16. Хоптій Мирослав Васильович Міська організація Партія «Народна влада»
    17. Яворський Віталій Львович Міська організація політичної партії «Фронт Змін»
    18. Яцишин Ярослав Богданович Міська організація Політичної партії «Наша Україна»

    №26
    1. Баранецька Ольга Юріївна Міська організація Конгрес Українських Націоналістів
    2. Барна Юрій Іванович Міська організаціяУкраїнська партія
    3. Бережанський Тарас Володимирович Міська організація Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
    4. Бойчук Денис Ігорович Міська організація політичної партії «Сильна Україна»
    5. Василик Микола Дмитрович Міська організація Соціально-Християнська Партія
    6. Голод Роман Богданович Міська організація Українська республіканська партія «Собор»
    7. Гуменюк Ольга Мирославівна Міська організація Християнсько-ліберальна партія України (ХЛПУ)
    8. Качмар Сергій Йосипович Міська організація політичної партії «Фронт Змін»
    9. Ковбас Богдан Іванович Міська організація Патріотичної партії України
    10. Кушник Петро Іванович Міська організація Політичної партії «Європейська партія України»
    11. Маланюк Богдан Миколайович Міська організація Народний Рух України
    12. Маліщук Дмитро Васильович Міська організація Українська Народна Партія
    13. Мірошниченко Марина Юріївна Міська організація Соціалістична партія України
    14. Мурзов Максим Васильович Міська організація Політичної партії «Третя Сила»
    15. Павлюк Богдан Васильович Міська організація Партія регіонів
    16. Пушик Леся Степанівна Міська організація Громадянської партії «ПОРА»
    17. Стасько Ростислав Богданович Міська організація Партія «Реформи і порядок»
    18. Сторожук Володимир Ярославович Міська організація Політичної партії «Громадянська позиція»
    19. Шевчук Ігор Романович Міська організація Політичної партії «Наша Україна»
    20. Шийка Оксана Юріївна Міська організація Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
    21. Юрчак Олег Володимирович Міська організація Політичної партії «За Україну!»

    №27
    1. Бітлян Олександр Юрійович Міська організація Партія регіонів
    2. Войтичук Олексій Олексійович Міська організація Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
    3. Гуменюк Тарас Михайлович Міська організація Партія промисловців і підприємців України
    4. Дерев’янко Олександр Вадимович Міська організація політичної партії «Сильна Україна»
    5. Довганюк Андрій Михайлович Міська організація Політичної партії «Європейська партія України»
    6. Дубей Федір Іванович Міська організація Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
    7. Дуляновський Віктор Олександрович Міська організація Політичної партії «За Україну!»
    8. Зваричук Леся Іванівна Міська організація Українська Народна Партія
    9. Ідзьо Олександр Ігорович Міська організація Політична партія «Трудова Україна»
    10. Лябига Роман Ігорович Міська організація політичної партії «Фронт Змін»
    11. Назарук Іван Володимирович Міська організація Народно-демократична партія (НДП)
    12. Нестерук Ігор Олександрович Міська організація Політичної партії «Громадянська позиція»
    13. Остяк Ігор Михайлович Міська організація Конгрес Українських Націоналістів
    14. Павленко Наталія Миколаївна Міська організація Соціалістична партія України
    15. Сегін Ігор Романович Міська організація Українська республіканська партія «Собор»
    16. Семочко Марія Романівна Міська організація Політичної партії «Наша Україна»
    17. Хмельовський Юрій Юрійович Міська організація Патріотичної партії України
    18 Шевага Лілія Михайлівна Міська організація Громадянської партії «ПОРА»
    19 Шутяк Сергій Іванович Міська організація Народний Рух України
    20. Ящишин Олег Юліанович Міська організація Українська партія

    №28
    1. Барзюк Володимир Олексійович Міська організація Всеукраїнська партія Народної Довіри
    2. Боднарчук Михайло Михайлович Міська організація Українська Народна Партія
    3. Вівчар Володимир Мирославович Міська організація Громадянської партії «ПОРА»
    4. Грималюк Андрій Васильович Міська організація Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
    5. Жужунадзе Георгій Леонідович Міська організація Політичної партії «УДАР» (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»
    6. Засідко Володимир Володимирович Міська організація Політичної партії «Європейська партія України»
    7. Зінчук Дмитро Сергійович Міська організація Партія регіонів
    8. Іваненко Денис Валерійович Міська організація Політичної партії «Третя Сила»
    9. Каліфіцький Сергій Анатолійович Міська організація Політичної партії «Наша Україна»
    10. Карплюк Інна Євгенівна Міська організація Патріотичної партії України
    11. Кравець Сергій Богданович Міська організація Політичної партії «Народна Самооборона»
    12. Малик Іван Васильович Міська організація Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
    13. Мартинець Орест Орестович Міська організація Політичної партії «Громадянська позиція»
    14. Мицкан Ярослав Іванович Міська організація Народний Рух України
    15. Мойсеєнко Володимир Павлович Міська організація політичної партії «Сильна Україна»
    16. Проданюк Володимир Михайлович Міська організація Народно-демократична партія (НДП)
    17. Романюк Дмитро Михайлович Міська організація політичної партії «Фронт Змін»
    18. Салига Наталія Миколаївна Міська організація Українська республіканська партія «Собор»
    19. Тимощук Ярослав Васильович Міська організація Партії Християнсько-Демократичний Союз
    20. Ткачівський Микола Євгенович Міська організація Конгрес Українських Націоналістів
    21. Чопик Ігор Іванович Міська організація Українська партія
    22. Шумега Володимир Петрович Міська організація Соціалістична партія України

    №29
    1. Бєляєв Дмитро Леонідович Міська організація Політичної партії «Трудова Україна»
    2. Вагилевич Мар’ян Володимирович Міська організація Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
    3. Васильєв Віталій Олександрович Міська організація Політичної партії «Громадянська позиція»
    4. Гаєвський Сергій Броніславович Міська організація політичної партії «Сильна Україна»
    5. Гнатковський Олексій Іванович Міська організація Українська республіканська партія «Собор»
    6. Дем’янів Віталій Степанович Міська організація Республіканська Християнська партія
    7. Зварун Оксана Володимирівна Міська організація Конгрес Українських Націоналістів
    8. Іванов Володимир Вікторович Міська організація Народно-демократична партія (НДП)
    9. Кіт Петро Дмитрович Міська організація Політичної партії «Європейська партія України»
    10. Козарук Василь Дмитрович Міська організація Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
    11. Крупа Марта Іванівна Міська організація Єдиний Центр
    12. Мацола Михайло Миколайович Міська організація Народний Рух України
    13. Михальчук Дмитро Степанович Міська організація Українська Народна Партія
    14. Оклієвич Орест Євгенійович Міська організація Політична партія «Наша Україна»
    15. Остафійчук Богдан Костянтинович Міська організація Патріотичної партії України
    16. Павлушинський Роман Володимирович Міська організація Громадянської партії «ПОРА»
    17. Романюк Іван Михайлович Міська організація Партія регіонів
    18. Сенюк Микола Ярославович Міська організація Українська Національна Асамблея
    19. Хіцяк Юрій Олегович Міська організація Українська партія
    20. Яців Ярослав Миколайович Міська організація політичної партії «Фронт Змін»

    №30
    1. Белей Любомир Іванович Міська організація Громадянської партії "ПОРА"
    2. Дрогомирецький Роман Богданович Міська організація політичної партії «Сильна Україна»
    3. Коник Михайло Михайлович Міська організація Соціально-Християнська Партія
    4. Лемко Іван Йосипович Міська організація Народна партія
    5. Малик Іван Петрович Міська організація Політичної партії «Третя Сила»
    6. Мороз Михайло Васильович Міська організація Партія «Народна влада»
    7. Мушак Наталія Зіновіївна Міська організація Політичної партії «УДАР» (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»
    8. Олійник Роман Васильович Міська організація Всеукраїнська партія Народної Довіри
    9. Олійник Ярослав Йосипович Міська організація Республіканська Християнська партія
    10. Пальчак Іван Миронович Міська організація Українська партія
    11. Петрованчук Роман Васильович Міська організація Політичної партії «Європейська партія України»
    12. Пуковська Галина Василівна Міська організація Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
    13. Савчук Степан Михайлович Міська організація Патріотичної партії України
    14. Сапіжак Олександра Юріївна Міська організація Політична партія «Наша Україна»
    15. Стефанюк Мирослав Адамович Міська організація Народний Рух України
    16. Тютюник Андрій Богданович Міська організація Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
    17. Якубишин Юрій Андрійович Міська організація політичної партії «Фронт Змін»
    18. Ящишин Тетяна Іванівна Міська організація Партія регіонів

    (Visited 199 times, 1 visits today)
  • 180x150