Руслан Марцінків обраний секретарем Івано-Франківської міської ради

 • 180x150
 • Опубліковано:

  30 листопада 2010 року на першій сесії Івано-Франківської міської ради депутати обрали секретарем представника ВО "Свобода" Руслана Марцінківа.

  Його кандидатуру підтримали 52 з 58 депутати, які взяли участь у таємному голосуванні. Виступаючи перед депутатським корпусом, Руслан Марцінків зазначив: "Хочу подякувати міській раді за висловлену мені довіру.

  Вважаю, що на кожній посаді, в першу чергу треба бачити не якісь права, а свої обов’язки. Знаю, що посада секретаря міської ради це своєрідний місток, який покликаний допомогти налагодити плідну співпрацю між представницькою і виконавчою владою. Тому моя робота полягатиме у якнайширшому сприянні роботи, як депутатського корпусу так і міського виконкому".

  Довідка.

  Марцінків Руслан Романович народився 22 листопада 1979 року. Має дві вищі освіти інженер-економіст та магістр державного управління. На даний момент – керівник секретаріату Івано-Франківської міської організації ВО "Свобода". Депутат Івано-Франківської обласної ради п’ятого демократичного скликання. Активний громадський діяч. Пройшов шлях від рядового виховника Пласту НСОУ до керівника організації в Івано-Франківській та Чернівецькій областях (2007-2010). Одружений. Виховує сина.
   

  (Visited 11 times, 1 visits today)
 • 180x150