На колегії ОДА було гаряче

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Перед колегією Івано-Фран¬ківської ОДА, яка відбулася минулого тижня, очільник області Михайло Вишиванюк та голова облради Олександр Сич вручили докторові технічних наук, завідувачу кафедри інформаційних технологій Прикарпатського національного університету, наймолодшому членові-кореспонденту Академії технологічних наук України Павлові Федоруку Почесну грамоту Кабінету Міністрів України «За вагомий особистий внесок у забезпечення підготовки висококваліфікованих спеціалістів, плідну науково-педагогічну діяльність та високий професіоналізм».
  Михайло Вишиванюк і Олександр Сич також вручили регіональному кореспондентові ТСН телеканалу «1+1» Аллі Пасс нагороду «За особливі заслуги перед Прикарпаттям у галузі журналістики».

  Під час розгляду питання «Про участь Івано-Франківської області у підготовці та проведенні в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу та реалізації Національного проекту «Олімпійська надія-2022» жоден з доповідачів – ні Віталій Семків, начальник головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації, ні Мирослав Карабін, начальник головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації не зуміли відповісти голові ОДА Михайлові Вишиванюку на питання «Що змінилося від попередньої колегії?».

  Голова області був обурений таким станом справ і після закінчення колегії зібрав окрему нараду з усіма структурами, які мають стосунок до цього питання, включно з головами райдержадміністрацій, міськими головами та керівниками відомчих управлінь ОДА.
  До слова сказати, нарада відбувалася без участі журналістів, тож чиновникам можна тільки поспівчувати.

  Також на колегії заслухали питання про діяльність інтернатних закладів системи соціального захисту населення області. Проблем чимало, а от бюджетних коштів виділяється недостатньо. М. Вишиванюк запропонував закріпити бізнесові структури за інтернатними закладами на території Івано-Франківської області.

  Отож проблему чиновники вирішуватимуть із залученням підприємців, які можуть за рахунок доброчинної допомоги значно покращити стан інтернатів.

  Відповідно до рішення колегії ОДА через місяць службовці повинні підготувати список інтернатних закладів Прикарпаття із закріпленими за ними бізнесовими структурами.
  Під час обговорення роботи облспоживспілки Івано-Франківщини присутні дійшли згоди, що вона не виконує покладених на неї завдань. За словами самого ж керівництва, організація працює переважно для задоволення власних потреб, тобто забезпечує продуктами лише відомчі заклади громадського харчування. «Замість того, аби закуповувати продукцію у селян, облспоживспілка сприяє тінізації роздрібної торгівлі. Через це не розвивається село, а ціни на ринках безперервно ростуть», – сказав М. Вишиванюк. Як результат, ОДА ініціюватиме перед центральними органами зміну керівництва облспоживспілки.

  Додатково Олександр Сич вніс на розгляд колегії питання щодо заяви заступника міського голови Калуша та, за сумісництвом, головного чиновника з медицини Калуша Віталіни Радецької.

  Оксана Островська,
  Коломийські ВІСТИ

   

  (Visited 14 times, 1 visits today)
 • 180x150