Табачник боїться Лесю Оробець?

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У своєму блозі Леся Оробець, народний депутат України, розповіла про цікаву ситуацію з вчорашнім політ-шоу "Шустер Live": 

  "Історія з життя. Підчас відрядження до Росії, у Санкт-Петербурзі, мене телефоном запрошують на «Шустер LIVE» у цю п’ятницю. Тема – «Уроки Табачника», опорні точки дискусії – критика Президентом гуманітарної сфери загалом і дій міністра зокрема. Присутність Дмитра Табачника анонсована і гарантована.

  Задля виняткової нагоди обговорити «вживу» з міністром кричущі проблеми української науки й освіти жертвую цілим днем у Пітері. Адже більше двох років уже спілкуюся з міністром лише дистанційно. Навіть враження склалося, нібито хтось когось уникає. При цьому чітко знаю, що цей «хтось» – точно не я :).

  Уже в Києві, за 3 години до ефіру сидимо і дискутуємо в команді – прийде чи не прийде Табачник? З одного боку, йому на тлі жорсткої критики начальства потрібна громадська підтримка. З іншого – вона йому не світить, якщо він матиме гідних опонентів – навіть Президентові терпець увірвався.

  Дзвінок зі студії за 1,5 години до початку ефіру позбавив дискусію будь-якої інтриги. Зі студії подзвонили, вибачалися і повідомили, що Табачник оголосив умовою власної участі в «Шустер LIVE» відсутність у студії двох експертів – мене і Володимира Яворівського, також попередньо запрошеного.

  Позицію представників програми я розумію добре. Їм важливіше побачити в студії Табачника і поставити йому запитання, навіть якщо він не готовий до професійної дискусії. У цьому разі звичайно вибір – на користь чиновника."

  Це вже не вперше міністр дистанційовується від "незручних" йому опонентів. Також вчора відмовили у ефірі Дмитру Яворівському- тут ситуація зрозуміла, в обох чоловіків взаємна нелюбов. А от чого боятися поважному ордененосцю жінки поки неясно…

  (Visited 7 times, 1 visits today)
 • 180x150