Верховну Раду України – до Книги рекордів Ґіннеса!

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сайт "Майдан" оголосив збір підписів за подання кандидатур народних обранців на вакантні поки місця у книзі рекордів Ґіннеса. Для цього активісти підписали зверненя до голови ВРУ Володимира Литвина: 

  "Ми, громадяни України, що підписалися нижче, звертаємось до Вас з пропозицією номінувати Верховну Раду України на включення її, а також окремих народних депутатів, до Книги рекордів Ґіннеса у номінаціях "Парламент, члени якого проголосували за найбільшу кількість відсутніх колег протягом одного голосування" та "Парламентар, який проголосував за найбільшу кількість відсутніх колег протягом одного голосування". 

  Ми вважаємо, що внесення Верховної Ради України до Книги рекордів Ґіннеса у зазначених вище номінаціях суттєво підвищить авторитет вищого органу законодавчої влади нашої країни як в Україні, так і в усьому світі, особливо в контексті Резолюції 1755 (2010) Парламентської Асамблеї Ради Європи "Функціонування демократичних інституцій в Україні"

  Народні депутати, що голосують за 4-6 відсутніх колег, мають бути широко відомі та належно пошановані, адже вони роблять те, чого не можуть повторити їхні колеги з інших країн. І громадяни України мають мати можливість пишатися рекордними досягненнями тих, кого вони обрали до Парламенту. Як відомо, видатні досягнення українців недостатньо представлені в Книзі рекордів Ґіннеса і було б не патріотично змарнувати нагоду збільшити присутність України серед світових рекордсменів."

  Причиною такої ініціативи стало голосування нардепів за пенсійну реформу, коли табло зафіксувало 248 голосів при 60 перебуваючих в залі.

   

  (Visited 16 times, 1 visits today)
 • 180x150