В Івано-Франківську політиків ставитимуть у спаринг

 • 180x150
 • Опубліковано:

  В Івано-Франківську стартує одіозний політичний проект. Щотижня на сайті polityk.if.ua змагатиметься пара місцевих політиків. Абсолютно прозоре та ненав’язливе голосування буде визначати кращу підтримку інтернет-аудиторії (як показали минулі вибори) і підтримку, зокрема, по області.

  Кожен відвідувач буде мати фактично три голоси: з свого ІП, з сторінки вконтакті та фейсбука. Запропонований спосіб голосування унеможливлює «накручування» голосування та є унікальний (персонально розроблений на замовлення адміністрації проекту «Політик.ІФ»).

  Учасниками голосування будуть депутати рад різних рівнів, мери й просто впливові персони Прикарпаття. Аудиторія буде мати 5 днів з 00-00 до 23-59(понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця) для підтримки свого кандидата. На вихідні дні публікуватиметься результат та анонсуватиметься нова пара спарингу. Учасників підбиратимуть за такими якостями: схожий електорат , або ж навпаки – абсолютно протилежний, схожість у політичній поведінці. Також враховуватиметься думка громадськості: кожен бажаючий із сторінки «про нас» має змогу запропонувати пару, всі повідомлення фіксуватимуться, та впродовж 24 годин його розглянуть.

  Проект є інформаційним джерелом для експертів, журналістів та політ. утворень, оскільки кожен може на фоні спарингу відповідних голосувань зробити свій висновок.
   

  (Visited 7 times, 1 visits today)
 • 180x150