Олег Касіянчук: “свободівці” порвали прапори “Нашої України”

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Представники Івано-Франківської обласної організації ВО «Свобода» відібрали і пошкодили партійні прапори у своїх колег з прикарпатської «Нашої України». Про це заявив вчора лідер обласної структури Молодіжного союзу «Наша Україна» Олег Касіянчук. З його слів, інцидент трапився в неділю 16 жовтня, під час проведення молодіжної смолоскипної ходи вулицями Івано-Франківська, присвяченої відзначенню 69-ї річниці з дня створення Української повстанської армії. «Все відбулось раптово, – розповів пан Касіянчук, – хода проходила в плані конфліктів спокійно, як раптом на моїх колег налетіли «свободівці» і вирвали з рук прапори. Вони поламали вудки та порвали прапори, після чого кинули їх на землю».

  Пізніше лідер обласного МСНУ обмовився, що нападу передувало звернення «свободівців» до «помаранчевих» учасників ходи з вимогою прибрати партійну символіку, а у групі нападників «нашоукраїнці» помітили депутата обласної ради від ВО «Свобода» Віктора Неміша.

  «Я не знаю, чи була якась домовленість між учасниками ходи, – стверджує пан Касіянчук, – щодо не використання партійної символіки під час ходи. Принаймні мені як голові обласної організації Молодіжного союзу «Наша Україна» ніхто про такі домовленості не повідомляв. Тим більше самі «свободівці» принесли на акцію зо п’ять своїх партійних прапорів».

  (Visited 49 times, 1 visits today)
 • 180x150