Івано-Франківська облрада назвала вирок Тимошенко піком політрепресій

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Івано-Франківська обласна рада вважає винесення вироку екс-прем’єр-міністру України, лідеру ВО "Батьківщина" Юлії Тимошенко піком політичних репресій в країні.

   Відповідну заяву до президента України Віктору Януковичу, Верховній Раді, Генеральній прокуратурі, іншим обласним радам було прийнято у вівторок на позачерговій сесії Івано-Франківської облради. "Винесення вироку у справі Юлії Тимошенко стало піком політичних репресій. Вибіркове кримінальне переслідування виключно представників опозиції, зокрема Юлії Тимошенко, є яскравим прикладом використання кримінального судочинства в політичних цілях", – вказується в заяві.

  Депутати вважають, що цим судовим рішенням "владний режим намагається остаточно знищити політичну опозицію напередодні чергових парламентських і наступних президентських виборів, розчистити собі шлях до беззастережного авторитарного владарювання".

   Вирок проти Тимошенко, на думку депутатів, "це спроба відвернути увагу людей від антинародної соціальної політики, від наступу антиукраїнських сил у всіх сферах життя".

   "Політика режиму Януковича розколює суспільство, руйнує віру людей в ідею власної національної держави, знищує унікальний шанс євроінтеграції України до європейської спільноти", – наголошується в заяві.

   Івано-Франківська облрада вимагає негайно припинити політичні репресії проти опозиції, звільнити всіх політичних в’язнів. "Сьогодні разом з Юлією Тимошенко свободу відбирають у кожного з нас. Влада, яка влаштовує розправу над опозицією, не має майбутнього", – підкреслюють депутати.

   За цю заяву проголосували всі 64 присутніх у сесійній залі депутатів – з фракцій "Свобода", "Батьківщина", "Наша Україна", "Фронт змін" НРУ, "Удар", частина депутатів від Української партії і позафракційний депутат від партії "За Україну ". Були відсутні на сесії фракції Партії регіонів, Народної партії, "Відродження", УНП, "Поступ", а також позафракційний депутат від УРП "Собор". В Івано-Франківській облраді 114 депутатів.

  За матеріалами Інтерфакс-Україна

   

   

  (Visited 16 times, 1 visits today)
 • 180x150