Табачника хочуть притягнути до кримінальної відповідальності

 • 180x150
 • Опубліковано:

   Українська народна партія вимагає відкрити кримінальну справу проти вищих чиновників Міністерства освіти і науки, молоді та спорту за фактом неефективного використання бюджетних коштів для забезпечення навчальних закладів підручниками.

  «У 2011-му році забезпечення підручниками було найгірше за всі часи незалежності України», – заявив член Правління Української народної партії Володимир Ступак.

  Він наголосив, що «Аудитори Рахункової палати провели перевірку роботи Міністерства і виявили, що якби виділені бюджетні кошти використовувалися ефективніше, можна було додатково видати 3,4 мільйони підручників». «Це майже на чверть більше виготовлених», – наголосив Ступак.

  «Таким чином, загальноосвiтнi школи Україна були забезпечені підручниками лише на 70% була не через недостачу грошей та «критичним спадком» попереднього керівництва Міносвіти, про що неодноразово заявляв Дмитро Табачник. Основна причина: махінації та непрофесіоналізм діючого міністра і його команди», – переконаний представник УНП.

   

  (Visited 10 times, 1 visits today)
 • 180x150