На Януковича подали до суду

 • 180x150
 • Опубліковано:

   Керівник Рівненської обласної організації Української Народної Партії Світлана Ніколіна подала позов проти Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА за скасування Дня Свободи, з відповідною заявою вона звернулася до Вищого адміністративного суду України.

  С. Ніколіна вимагає визнати незаконним указ В. Януковича, яким скасовується святкування 22 листопада Дня Свободи.

  «Ми направили звернення до суду і очікуємо, що здоровий глузд переможе, – зазначила С. Ніколіна – Об’єднання Дня свободи з Днем Соборності вже є само по собі нелогічним тільки тому, що кожна дата має свою передісторію. І якщо В. Янукович забув Помаранчеву революцію, то треба йому нагадати. Такі укази лише сприятимуть новій хвилі обурення людей, що врешті, підштовхне українців до ще одного соціального вибуху. Українців контролювати неможливо ані указами, ані скасуванням визначних для них дат. Чим більше буде таких заборон, тим швидше це призведе до ще одного народного невдоволення чи навіть повторення Майдану».

  Як раніше повідомлялося, 30 грудня 2011 року Президент України Віктор Янукович підписав Указ «Про відзначення в Україні деяких пам`ятних дат та професійних свят», згідно з яким 22 січня визначено як День Соборності та Свободи України.

  За повідомленням прес-служби ІФОО УНП

   

  (Visited 7 times, 1 visits today)
 • 180x150