Ведуча красноярського телеканалу приписала Прохорову ідею “поховати Володимира Путіна” (ВІДЕО)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Ведуча телеканалу "ТВК Красноярськ" Марія Бухтуева в прямому ефірі заявила, що в інтернеті зараз активно обговорюють актуальну тему: "Чи потрібно поховати Володимира Путіна", зазначивши, що нібито подав цю ідею кандидат у президенти Михайло Прохоров. Забавне застереження викликало бурхливу реакцію в Інтернеті. Насправді ніяких зловісних планів щодо прем’єр-міністра і свого суперника на виборах 4 березня у мільярдера не було, і він всього лише в черговий раз піднімав тему про винесення з мавзолею і поховання тіла Леніна.

  "Моя особиста позиція – Леніна треба поховати. Але робити це потрібно шанобливо по відношенню до тих людей, які вважають по-іншому. Я б з цього питання провів референдум … Питання про Леніна виключно важливе. Ми повинні розлучитися зі своїм минулим, не забуваючи його, заради майбутнього нашої країни ", – так пояснив свою позицію Прохоров в минулу п’ятницю в інтерв’ю телеканалу RT.

  Найцікавіше, що Марія Бухтуева, вимовивши прізвище Путіна, без тіні сумніву продовжила, що нібито Прохоров вважає, що "саме з цього питання" (про похорон Путіна) потрібно терміново провести референдум. Телеведуча пояснила, що пропозиція викликала багато відгуків, а ідея народилася "можливо, не випадково, тому що вибори". На телеекранах при цьому крупно демонструвався скан статті про те, що Прохоров насправді пропонує поховати зовсім не прем’єр-міністра, а вождя світового пролетаріату.

  Телекомпанія ТВК, коментуючи інцидент, опублікувала на своєму офіційному каналі на YouTube відеоролик тривалістю 47 секунд, уточнивши, що в інтернет потрапила лише частина ефіру, і Бухтуева виправила сказане нею в тій же програмі.

  "І до попередньої теми: в Мавзолеї у нас Володимир Ленін, інший вождь, тому, звичайно, мова йшла про нього, як раз на його долю пропозицію робив Михайло Прохоров", – пояснила глядачам Бухтуева, мабуть вже побоюючись повторювати прізвище прем’єр-міністра.


  (Visited 20 times, 1 visits today)
 • 180x150