Об’єднана опозиція святкує першу пермогу

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Об’єднана опозиція оприлюднила спільну заяву відносно перемоги кандидата в обласну раду Житомира від партії "Фронт Змін":

  Яскрава перемога кандидата від об’єднаної опозиції на виборах у Червоноармійському районі Житомирської області – це черговий переконливий крок до перемоги Об’єднаних опозиційних сил на виборах у жовтні цього року.

  Члена «Фронту Змін» Дмитра Кропачова, який балотувався від «Фронту Змін» та «Батьківщини», підтримали майже 43% виборців. Він переміг на довиборах до Житомирської обласної ради з відривом у понад 7% від кандидата з партії влади.

  І це незважаючи на брудну виборчу кампанію, яка розгорнулася проти нього, на адміністративний ресурс та фальсифікації, до яких вдалася влада.

  Не маємо сумнівів, що влада «відкусила» чимало відсотків у опозиційного кандидата. Адже вибори в Житомирській області проводилися за законом, який є фактично калькою російського і містить усі ті «узаконені методи фальсифікацій», які об’єднана парламентська опозиція не дозволила протягнути через Верховну Раду в законі про парламентські вибори.

  Проте навіть це уже не може врятувати владу. Вона вкотре – так само, як у жовтні минулого року в Погребах Київської області, де «Фронт Змін» підтримав кандидата від «Батьківщини», – зазнала нищівної поразки. Тоді в Погребах виборці ясно дали зрозуміти владі, що тільки одна приставка «Партія регіонів» до кандидата в депутати знижує його рейтинг до катастрофічного рівня.

  Вибори в Погребах та останнє голосування на Житомирщині ще раз доводять, що ніякі фальсифікації, ніякий адміністративний ресурс, ніякі брудні технології вже не в змозі протистояти бажанню українців змінити цю владу.

  Житомирські вибори переконливо довели, що об’єднана опозиція може отримати понад 50% підтримки українців.

  Наша мета – якісна зміна країни через створення демократичної більшості у Верховній Раді після виборів 2012 року.

  Наша сила – в єднанні!

  Політична партія «Фронт Змін»

  Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

  (Visited 10 times, 1 visits today)
 • 180x150