Вищий адмінсуд переніс розгляд позову “уенпістів” проти Президента Януковича – вже вдруге

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Судді Вищого адміністративного суду знову відклали розгляд справи за позовом голови Рівненської УНП Світлани НІКОЛІНОЇ до Президента України Віктора Януковича щодо скасування святкування Дня Свободи 22 листопада. Цього разу – на 28-ме березня. – повідомили у прес-службі Івано-Франківської обласної організації УНП.

  «Розгляд справи, тривав не більш як півгодини. Представники ЯНУКОВИЧА вже вдруге не з’явилися до суду», – розказала представниця УНП.

  Під час засідання судді звинуватили позивачку, що вона нібито «постійно змінює позовну заяву, чим навмисно відволікає суд» і затягує розгляд справи. Так вони відреагували на уточнення, що святкування Дня Свободи треба «назавжди» залишити 22 листопада. «Хоча це уточнення є суто технічним і, з юридичної точки зору, не може бути приводом переносити засідання», – наголосила НІКОЛІНА.

  Тож попри наполягання НІКОЛІНОЇ, що справу треба розглянути сьогодні, суд таки переніс її розгляд. «Судді розуміють, що не можна на чорне казати біле, але й визнати дії ЯНУКОВИЧА незаконними теж не можуть. Тому чіпляються до дрібниць», – переконана Світлана НІКОЛІНА.

  Довідково. На початку січня голова Рівненської обласної організації Української Народної Партії Світлана НІКОЛІНА звернулася до Вищого Адміністративного Суду із вимогою визнати незаконним Указ Президента України Віктора Януковича № 1209/2011 «Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат та професійних свят», яким Янукович скасував Указ свого попередника Віктора Ющенка від 19 листопада 2005 року № 1619 «Про День Свободи» і переніс відзначення цього дня з 22 листопада на 22 січня – День Соборності.

   

  (Visited 11 times, 1 visits today)
 • 180x150