Дніпропетровські чиновники розказали, для чого їм e-mail за 267 тис грн

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Депутати Дніпропетровської міської ради були змушені більш детально пояснити, для чого з держбюджету буде виділено 267 тис грн на відкриття електронних скриньок, повідомляє watcher.com.ua.

  За словами керівника управління внутрішньої політики міськради Володимира Михайлишина, працівники мерії та інших комунальних служб дуже страждають від спаму. Тому на виділені кошти буде створено новий поштовий сервіс вартістю в 167 тис грн, а решту грошей спрямують на закупку техніки та необхідного обладнання.

  Чиновник пояснив, що в рамках цього проекту планується запустити e-mail сервіси не лише для депутатів, а й для комунальних підприємств, департаментів та установ. Завдяки такій інновації планується подолати спам та запустити прототип електронного урядування. Тендери на виконання всіх послуг почнуться за два місяці, і лише тоді можна буде оцінити, наскільки актуальною є вартість новинки.

  Нагадаємо, кілька днів тому стало відомо про те, що для кожного депутата Дніпропетровської міськради планується відкрити власний e-mail, що в перерахунку на одну людину обійдеться держбюджету в 2225 грн. 

  (Visited 10 times, 1 visits today)
 • 180x150