Анатолій Гриценко та Ігор Насалик: «Громадянська позиція» будується знизу, від підтримки громадян

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Ще до об’єднання «Українська партія» і «Громадянська позиція» фінансувалися через членські внески. Такий принцип збережеться і надалі, заявили на брифінгу після об’єднавчого з’їзду Ігор Насалик і Анатолій Гриценко.

  «В нас нема мішка грошей у Києві, який би потім розподілявся по регіонам між партійними осередками. Окрім членських внесків, є добровільні пожертви від підприємців та інших громадян, які підтримують нашу діяльність», – повідомив голова «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко.

  Говорячи про вибори до парламенту, Анатолій Гриценко пропонує скористатися досвідом президентських виборів, коли на його сайті в режимі он-лайн публікувалася інформація про добровільні надходження до виборчого фонду і витрати на проведення агітації.

  Заступник голови «Громадянської позиції» також поділяє цей підхід.

  «Вибори до місцевих органів влади фінансували члени «Української партії». Щодо парламентських виборів – переконаний, буде цілий пул підтримки підприємців, які хочуть змінити умови функціонування в економічній, соціальній, духовній та іншій сферах. «Громадянська позиція» у фінансовому плані не залежатиме від жодних фінансово-промислових структур, на відміну від партій, що представлені зараз у парламенті», – заявив Ігор Насалик.

  Голова «Громадянської позиції» також повідомив, що зараз готується передвиборча програма. При висуванні кандидатів від об’єднаної партії ключовими вимогами будуть відповідальність та професійність.

  «Ми рентгеном просвічуватимемо кожного кандидата. Моральна планка буде витримана», – запевнив Анатолій Гриценко.

  Таку ж позицію поділяє заступник голови партії Ігор Насалик:

  «В лідерів партії є право вето. Тому якщо хтось з кандидатів не буде відповідати нашим принципам, він не буде включений до списку».

  Крім того, лідери «Громадянської позиції» заявили, що не будуть диктувати місцевим осередкам, кого саме висувати на парламентські вибори.

  «В нас точно не буде «парашутистів», які скидаються з Києва в округ. «Громадянська позиція» йтиме на вибори, спираючись на думку громади», – наголосив Анатолій Гриценко.

  Нагадаємо, сьогодні у Києві пройшов об’єднавчий з’їзд, на якому партія «Громадянська позиція» прийняла в свої ряди членів «Української партії». Головою партії був обраний Анатолій Гриценко. Лідер саморозпущеної «Української партії» Ігор Насалик став заступником голови «Громадянської позиції».

  Також делегати з’їзду обрали керівні органи партії, членів Контрольно-ревізійної комісії та ухвалили Резолюцію, в якій взяли зобов’язання об’єднати зусилля для спільної боротьби за демократичну, соборну, європейську Україну. Опозиційність, люстрація, прозорість, персональна відповідальність лідерів та відкритість – на таких принципах діятиме оновлена «Громадянська позиція». 

  (Visited 18 times, 1 visits today)
 • 180x150