Ігор Насалик: Майбутнє України – в об’єднанні!

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Заступник голови партії «Громадянська позиція» Ігор Насалик переконаний, що українській владі потрібно оновлення. Про це він заявив сьогодні на об’єднавчому з’їзді партії «Громадянська позиція» і «Української партії».

  Ігор Насалик повідомив, що «Українська партія» на своєму з’їзді 26 березня прийняла рішення про призупинення діяльності та влиття до «Громадянської позиції»:

  «Чи легко нам було прийняти таке рішення? Звичайно, складно. Тому що політична боротьба зробила з нас велику дружню команду. Але своїм рішенням ми зруйнували міф, який давно існує в українському суспільстві: де два українця – там три гетьмана».

  Заступник голови «Громадянської позиції» також заявив, що «Українська партія» завжди орієнтувалася на спілкування з людьми і реалізацію того, що записано у Конституції, але не працює у нашій державі. Зокрема, там, де представники «Української партії» отримали більшість в органах місцевої влади, вдалося відновити бескоштовну медицину, реформувати адміністративні органи тощо.

  «Ми працювали, щоб відновити віру людей в те, що може бути по-іншому. Ми хотіли дати громадам інструмент, за допомогою якого вони могли би брати участь в управлінні своїм містом, селом, селищем. Ми прагнули були альтернативою іншим політичним силам», – заявив Ігор Насалик.

  Заступник голови «Громадянської позиції» також повідомив, що жоден з обраних від «Української партії» депутатів не змінив своїх переконань і не перейшов під прапори інших політичних сил. Це співпадає з гаслом «Громадянської позиції»: ми вас не зрадили!

  Відновлення довіри громадян і оновлення політики – таку ціль сформулював на з’їзді Ігор Насалик.

  «Прийнятий закон про вибори консервує діючу політичну систему, що унеможливлює розвиток держави. Але Україна потребує нових облич, нової генерації в управлінні. Тому я переконаний, що об’єднання «Української партії» та «Громадянської позиції» допоможе нам разом працювати на розвиток українського суспільства, української нації. Слава Україні!», – наголосив заступник голови партії «Громадянська позиція».

  Нагадаємо, сьогодні у Києві пройшов об’єднавчий з’їзд, на якому партія «Громадянська позиція» прийняла в свої ряди членів «Української партії». Головою партії був обраний Анатолій Гриценко. Лідер саморозпущеної «Української партії» Ігор Насалик став заступником голови «Громадянської позиції».

  Також делегати з’їзду обрали керівні органи партії, членів Контрольно-ревізійної комісії та ухвалили Резолюцію, в якій взяли зобов’язання об’єднати зусилля для спільної боротьби за демократичну, соборну, європейську Україну. Опозиційність, люстрація, прозорість, персональна відповідальність лідерів та відкритість – на таких принципах діятиме оновлена «Громадянська позиція».  

  (Visited 7 times, 1 visits today)
 • 180x150