Юлія Тимошенко з-за грат агітує за Юрія Дерев’янка? (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На Прикарпатті поширюється звернення до «всіх патріотів», яке начебто написала ув’язнена в Качанівській колонії лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко.

  Ця «малява» оформлена як агітаційна листівка кандидата в народні депутати Юрія Дерев’янка: є фото і коротка біографія політика, заклик від його імені звільнити Тимошенко і зупинити «брутальний наступ режиму Януковича». Велике зображення гламурно зажуреної Юлі, що тримається руками за грати, – незграбний монтаж, який навряд чи викличе співчуття в адресатів. Надто вже помітно поблискує на її пальчику діамантовий перстень. Втім, певно, так і задумувалося невідомими авторами фальшивки.

  Звернення Тимошенко – на звороті агітки – для переконливості написане від руки і навіть з помилками, наче поспіхом. В тексті Тимошенко нарікає на колег по партії, які «обстряпують свої приватні справи», поки вона в тюрмі. Надію на визволення з буцегарні вона пов’язує лише з новими депутатами-патріотами – такими, як Юрій Дерев’янко. «Особисто я вважаю найкращою кандидатурою в депутати від Івано-Франківщини Юрія Дерев’янка. Він вже показав свою відданість опозиційній боротьбі та особисто мені, як єдиному лідеру опозиції. Саме пан Дерев’янко уповноважений мною скласти списки справжніх борців-опозиціонерів завжди революційної Галичини… Не вірте всіляким віщунам, якими б партійними квитками вони не прикривались. Багато буде тих, хто говорить від мого імені, але уповноважений на це лише Юрій Дерев’янко», – йдеться в агітці. 

  Якщо вірити інформації у вихідних даних, листівки тиражем 100 тис. примірників надруковано в друкарні ЗАТ «Сьогодні Мультимедіа» (Київ), замовник ТОВ «Політорг» (Івано-Франківськ), відповідальний – Юрій Голляк. До речі, Юрій Голляк – реальна особа, директор «Всеукраїнського благодійного фонду Юрія Дерев’янка». Останнім часом фонд розгорнув бурхливу «меценатську» діяльність на Надвірнянщині – саме по тому округу член «Фронту змін», депутат Івано-Франківської обласної ради Юрій Дерев’янко збирається балотуватися в народні депутати України. 

  Сезон чорного піару відкрито? 

  Галицький кореспондент

  (Visited 18 times, 1 visits today)
 • 180x150