Кириленко на Форумі об’єднаної опозиції: «Ми покликані зупинити свавілля влади»

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Головна мета об’єднаної опозиції – зупинити свавілля нинішньої влади й збудувати нову Україну, де не буде місця жодному посткомуністичному мафіозному диктатору. Про це сьогодні заявив лідер партії «За Україну!» В’ячеслав Кириленко під час виступу на Форумі об’єднаної опозиції «За Батьківщину!» на Михайлівській площі.

  «Риба гниє з голови. А голова цієї мафіозної риби на берегах Київського моря, у Межигір’ї – там приймаються всі рішення про політув’язнення Тимошенко й Луценка, про те, який бюджетний тендер виграти і покласти в кишеню мільярди, кому зробити в офісі маски-шоу і прикрити бізнес, бо надто незалежні й владу не підтримують. Ми покликані, ми зобов’язані зупинити це свавілля». – підкреслив політик.

  «Усі українці й зі Сходу, й із Заходу сприймають соціальні ініціативи Януковича, як подачки. Влада підвищила пенсійний вік жінкам, забрала пенсії у афганців. Людям дали подачки, а собі тендери та інші привілеї. Заради цього й живе влада вже третій рік, висмоктуючи останні соки з українського народу», – сказав Кириленко.

  Кириленко наголосив, що влада зачищає не лише кишені народу, а й українські душі: «Навколо повзуча русифікація. Який фільм можна подивитися на українських каналах? Все Росія і про Росію. Міністерство культури, яке нібито від України діє, дає прокатні посвідчення кожному антиукраїнському лайну, кожному фільму, в яких ми з вами зображені як недолугі і ненажерливі людці, а не представники гордої і величної нації. Усі прилавки в магазинах та ринках завалені лише другосортним секонд хендом із сусідніх країн, а українська культура пригноблюється і нищиться. Чому? Бо прийшла влада, якій чуже все українське. Вони забули, що тут є нація, є народ. Вони думають, що є лише територія, де можна заробляти, грабувати, дурити, а потім все ховати закордон. Але праведний гнів українського народу буде головною і єдиною відповіддю для такої влади.»

  Він також зазначив, що першою справою нової парламентської більшості має стати звільнення Юлії Тимошенко та Юрія Луценка. «Тимошенко та Луценко вийдуть на волю. Потім ми повинні зробити головне, що ніяк не можемо зробити уже двадцять років: почати будувати нову Україну, у якій не буде місця жодному постсовєтському, посткомуністичному мафіозному диктатору, у якій не буде місця тим, хто хоче назад повернути історію, хто хоче відібрати Україну в Європи, де її споконвічне прадідівське місце. Повинна піти назавжди в минуле політика оцієї знущальної дешевої робочої сили, коли на заводах олігархів український робітник отримує копійку, а ті заробляють мільярди й ховають гроші на Кіпрі. Не повинно бути пенсій, коли пенсіонеру – копієчка до копієчки, а номенклатурі – своя спецпенсія. Не повинно бути, щоб українська культура, українська мова були на задньому плані», – наголосив лідер «За Україну!». 

  (Visited 14 times, 1 visits today)
 • 180x150