Віталій Мерінов поділився своїми враженнями від участі у проекті “Персона Прикарпаття-2011”

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Не так давно було підбито підсумки інтернет-голосування «Персона Прикарпаття», де перемогу здобув Юрій Деревянко, обігнавши таких популярних людей як Олександр Сич, Ганна Крисюк, Віктор Анушкевичус та інших. Проте не всі учасники проекту вірять у такий результат. Зокрема, своїми враженнями від участі поділився з кореспондентом ІП «Стик» Віталій Мерінов.

  «Про те,що я беру участь в цьому голосуванні я дізнався ненароком через соціальну мережу «Facebоok»,наштовхнувшись на посилання в одного з моїх друзів. На той момент я займав останні місця з 51 учасника,»- розповідає студентський мер,-« де береш участь – там треба перемагати. З таким гаслом зі своєю організацією «Спільними Зусиллями» ми почали працювати задля перемоги».

  Найбільше здивувало конкурсанта те, як швидко він поперемінно міняв першу позицію з другою: «На перших порах мене попереджували деякі з учасників голосування,що «не має сенсу брати в ньому участь,оскільки проект куплений Дерев’янком, і вже відомо хто стане його переможцем». Це мене дуже здивувало і водночас якось засмутило,але не зважаючи ні на що ми не опускали руки і почали серйозно нарощувати мій відрив від найближчих супротивників(все завдячуючи ресурсам в соціальних мережах,тільки в мене в друзях є більше 6 000 івано-франківців). Згодом я відірвався на 4%,наступним йшов Юрій Дерев’янко, в якого також дуже швидко піднімалась кількість прихильників. І тут ми запідозрили цікаві факти:коли вдень за нього ніхто не голосував,то вночі з 02:00 до 05:00 в нього появлялось близько 2%(напевно будив своїх друзів,щоб голосували за нього,або друзі з далеких країв підтримували,і то в дуже великій кількості)».

  В знак непорозуміння Віталій Мерінов відправив на пошту проекту своє обурення,на що не отримав ніякої відповіді. Потім повторив свої дії, і знов без результату. Але , що цікаво,коли відправили повідомлення з іншої електронної адреси із загальним запитанням, то вже до кінця дня була отримана повна відповідь. 

  Проте команда студентського мера не здавалася.

  «Голосування закінчується об 00:00.Знаючи, що опоненту всерівно будуть накручувати голоси,ми збираємо велику кількість людей,які мали б проголосувати з 23:00 до 00:00. І…(смішно) всі голоси, які були віддані за мене з 23:00 до 00:00 не враховуються,тобто показує,що голос відданий,але різниця в процентах не міняється,»- коментує Віталій Мерінов.

  Хоча молодого політика засмутило зовсім інші факти:

  « На сайті http://pravda.if.ua/ ,яку,можливо, фінансує Юрій Дерев’янко,під час голосування почали принижувати мене та акції,які я проводив:
  так під час масового Водохреща(близько 200людей) мої фото та фото друзів під час різних спортивних рухів(все ж таки холодно було,треба було розминатись,щоб не замерзнути) виставили на сайт з текстом:
  знИмка. Братва дорвалась до студєнтской власті
  Солов’їний МЕРінов напевне ще не навчився, шо публічна особа має вести себе по людськи. Тут навіть комікси зайві. Братва у власті, і навіть нові пози для знимок не вИучені. В здоровому тілі здоровий дух, а здоровий глузд?
  Та й познущалися і з релігійних цінностей,коли ГО «Спільними Зусиллями» разом з молодіжної християнською спільнотою «Еммануїл» вперше в місті проводили загальноміську Різдвяну коляду, виставивши фото дівчини,яка виконувала танець під час містерії, явно ображаючи її, а на фото дописали: «Новааа рааадість стааалааа!» Ганьба таким людям!
  »- підсумував пан Віталій.
   

  (Visited 16 times, 1 visits today)
 • 180x150