Чи буде торгувати виборами Володимир Шкварилюк?

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Днями стали відомі особливості формування штабу опозиції у Івано-Франківській області і після огляду персонального складу керівників КОДу на Прикарпатті можна зробити висновок, що галичанам планують представити красиву «опозиційну виставу».

  Характерно, що основним опозиціонером у регіоні став лідер БЮТу, а не «фронтовик». По великому рахунку, столичні політики визнали неспроможність керівника обласного «Фронту Змін» дієво та якісно проводити опозиційну кампанію осінніх виборів цього року. Старий та перевірений у боях у Верховній Раді Дмитро Шлемко викликав більшу довіру у опозиції «За Батьківщину» ніж Володимир Шкварилюк, якого, подекуди, навіть не утотожнюють з «Фронтом Змін», а швидше вважають людиною команди Миколи Палійчука. Нагадаємо, що саме екс-губернатор Прикарпаття привів до влади тепер вже заступника голови обласної ради і Шкварилюк аж ніяк не сприймався самостійною фігурою у політикумі, а швидше виконував покладені на нього завдання. Власне наприкінці 2009 року теперішній лідер «фронтовиків» встиг за кілька днів показати свою «флюгерність», за що був відзначений тижневиком «Репортер». Нагадаємо, що тоді протягом тижня Шкварилюк двічі зустрічався з журналістами. Перший раз його делегував губернатор Микола Палійчук повідомити про те, що за три квартали цього року наша область вийшла на перше місце у рейтингу соціально-економічного розвитку за оцінкою Кабміну. «Хочу відзначити, що це не випадковість. Це стабільність. Це робота відповідної команди, відповідного профільного заступника (напевно, таки про себе — Ред.) на чолі з головою ОДА», — сказав тоді Володимир Шкварилюк.

  А через декілька днів він же виступив перед журналістами як координатор обласного осередку «Фронту змін». Про стабільність уже не говорив. Радше — навпаки: «На сьогоднішній день ми жили одним днем і ми маємо розлад у владі. Ми ніколи не мали чітких програмних дій щодо розвитку держави. Наслідком стала й економічна криза».

  Так іноді буває: працюючи на два фронти, доводиться говорити протилежні речі. І навіть переконувати в цьому пресу.

  По великому рахунку, у лідера обласних «фронтовиків» повинні були б бути амбіції на продовження владної кар’єри, але відверта несамостійність перекреслює усі можливості на балотування по будь-якому округу у Івано-Франківській області (власне низький рейтинг Шкварилюка доводять і проміжні результати нашого «Прикарпатського Праймеріз-2012», де заступник голови облради пасе задніх).

  До речі, депутати облради та журналісти досі згадують, як одного разу Володимир Шкварилюк на сесії обласної ради вийшов доповідати про виконання бюджету. Помилково взяв інший листочок і читав чужу доповідь. Утім читав так натхненно, що навіть не помітив різниці, аж доки один із заступників голови облради не підійшов до нього і не поміняв аркуші.

  Зважаючи на відсутність амбіцій одразу може виникнути думка про доцільність перебування Шкварилюка на такій відповідальній посаді і навіщо це взагалі голові бюджетної комісії у облраді?

  Кажуть, що якщо Ви не знаєте у чому річ – значить річ у грошах. А «благословення» на балотування єдиним кандидатом від опозиції також буде залежати від «людини з команди Палійчука» і тут цілком може бути, що Володимир Шкварилюк не забуде давню послугу Миколи Палійчука і допоможе своїм колишнім колегам по владі. Яким чином? Подумайте… 

  До теми: НЕПРОСТІ роздуми Миколи Палійчука

  pravda.if.ua

  (Visited 31 times, 1 visits today)
 • 180x150