Сьогодні настав час Шухевичів і Бандер – голова ОУН

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Голова Організації українських націоналістів Богдан Червак вважає, що сьогодні настав час боротьби за національну гідність Української держави. Про це він сказав у своєму виступі під час відкриття пам’ятника Головнокомандувачу УПА Роману Шухевичу у Калуші, передає УНН.

  "Оскільки справді прийшов час Шухевичів, Бандер, Коновальців, Мельників … стати на боротьбу за суверенітет і національну гідність своєї держави", – сказав Б.Червак.

  За його словами, Р. Шухевич особливий тому, "що у свій час зрозумів, що право нації на свою національну державу не випрошується, а виборюється силою зброї, силою великої жертви".

  Б.Червак розповів легенду, яку переказували повстанці у 1941-1943 роках, про те, що Р. Шухевич і О. Ольжич, які очолювали різні вітки ОУН, хотіли у разі московської окупації залишитися на території України, створити загін смертників і вмерти за Україну.

  "І коли запитували цих двох героїв, для чого це робити, вони обидва відповідали: ми повинні здійснити ще один прецендент Крут. Були Крути-1, мають стати Крути-2, а Крути-3 – це буде перемога української нації, національна державність", – продовжував лідер ОУН.

  "І сьогодні ми повинні зрозуміти, що коли прийде час ми повинні повторити подвиг героїв Крут, ми повинні повторити подвиг Романа Шухевича, ми повинні повторити подвиг Олега Ольжича", – сказав Б.Червак.

  Він вірить, що відкритий у Калуші пам’ятник Р.Шухевичу – це ще один крок до утвердження України, як держави української нації. 

  (Visited 22 times, 1 visits today)
 • 180x150