Депутати Косівської райради не хочуть бачити парламентаря Чуднова на своїх засіданнях

 • 180x150
 • Опубліковано:

  17 липня 2012 року відбулася позачергова сесія Косівської районної ради, на якій розглядали тільки одне питання про невизнання законопроекту Колесніченка-Ківалова “Про засади державної мовної політики”, прийнятого у другому читанні з грубим порушенням Конституції України.

  На сесії були присутні 67 депутатів з 80, а також народний депутат України від Партії регіонів Василь Чуднов, карточка якого «проголосувала» за цей україноненависницький законопроект. Проте не всі депутати райради підтримали проект рішення, який складався з 10 пунктів. За основу було взято рішення обласної ради від 05.07.2012р., до якого пропонували чимало поправок з тим, аби знайти підтримку більшості депутатів у сесійній залі. Зокрема, голова фракції ВО «Свобода» Роман Матейчук запропонував включити пункт: «Вимагати припинення членства в Партії регіонів голови Косівської районної ради А.Клуба. У разі невиконання вимоги ініціювати на черговій сесії районної ради розгляд питання про недовіру її голові». Не пройшло. Але найбільший резонанс викликав п.4 проекту рішення: «Вважати небажаною участь у сесіях Косівської районної ради шостого демократичного скликання народних депутатів України І. Зварича, В. Личука, В. Келестина та В. Чуднова, які є мешканцями Івано-Франківської області і проголосували за прийняття цього законопроекту, а в разі їх присутності – не запрошувати до президії». «Регіонали» запропонували виключити з цього пункту прізвище Чуднова, так як він відкликав свій голос за мовний законопроект. Цю пропозицію поставили на поіменне голосування і за неї віддали свої голоси 39 депутатів при необхідних 41. Дивно, але разом з «регіоналами», «народниками» і «відродженнями» спільно голосували «нашоукраїнці» та «фронтовики» (7 з 10). Після цього В.Чуднов покинув сесійну залу, а разом з ним 14 «ображених» депутатів (8 «регіоналів», 4 «відродженці», 1 «народник» та 1 «фронтовик»), які поставили особисті стосунки вище за мовне питання.

  На завершення було поіменно проголосовано рішення про невизнання законопроекту “Про засади державної мовної політики”, прийнятого з грубим порушенням Конституції України, яке підтримали 53 районні депутати, що залишились у залі. 

  (Visited 17 times, 1 visits today)
 • 180x150