Прикарпаття отримало своїх кандидатів у народні депутати від Об’єдної опозиції

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У понеділок, 30 липня, у ході з’їзду Об’єднаної опозиції «Батьківщина» буде затверджено та оприлюднено список мажоритарників від Прикарпаття. Як нам повідомили, попередній список вже погоджено. Отож до 4 раніше оголошених претендентів у депутати приєдналися ще троє.

  На одномандатному виборчому окрузі № 83 (Центр – місто Івано-Франківськ.) боротиметься очільник ВО «Свобода» на Прикарпатті, а заразом і голова обласної ради Олександр Сич.
  На округ № 84 (Центр – місто Тисмениця) претендує позапартійний Микола Зелінський, який донедавна був членом «Батьківщини».

  Одномандатний виборчий округ № 85 (Центр – місто Калуш) залишився за Ігорем Насаликом – мером міста Калуш. Пан Насалик влився в «Громадянську позицію», проте округ йому дістався за квотою «Фронту Змін».

  У окрузі № 86 (Центр – місто Долина) попробує свої сили голова Рожнятівської районної ради Анатолій Дирів – член партії «Фронт Змін».

  Найцікавіший округ, за який до останнього воював Юрій Дерев’янко, збираючи під церквами підписи на підтримку, дістався ВО «Свобода.» Отож на виборчому окрузі № 87 (Центр – місто Надвірна)висунули кандидатуру Манолія Піцуряка – головного лікаря районної лікарні в смт. Солотвин.

  Одномандатний виборчий округ № 88 (Центр – місто Коломия),
  як раніше було повідомлено, представлятиме кандидат від ВО «Батьківщина»- Олександр Левицький.

  І на одномандатному виборчому окрузі № 89 (Центр – місто Снятин) за квотою ВО «Батьківщина» висунуто Василя Гладія. 

  (Visited 7 times, 1 visits today)
 • 180x150