У перший день реєстрації ЦВК прийняла документи у 146 кандидатів у народні депутати

 • 180x150
 • Опубліковано:

  30 липня, відповідно до Закону України «Про вибори народних депутатів України», Центральна виборча комісія розпочала прийом документів для реєстрації кандидатами у народні депутати в загальнодержавному виборчому окрузі та в одномандатних виборчих округах.

  На парламентських виборах 2012 року, на відміну від усіх попередніх, кандидатів у народні депутати України, які балотуються за мажоритарною виборчою системою, реєструватиме Центральна виборча комісія, а не окружні виборчі комісії.

  Згідно з Календарним планом основних організаційних заходів з підготовки та проведення виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року, розміщеним на сайті ЦВК, з 30 липня розпочинається висування кандидатів політичними партіями за партійними списками та в одномандатних округах, яке триватиме до 9 серпня включно.

  Документи для реєстрації як партійних списків, так і кандидатів у мажоритарних округах подаються до Центральної виборчої комісії до 13 серпня включно. Після чого ЦВК не пізніше, ніж на п’ятий день, має ухвалити рішення про реєстрацію або відмову в реєстрації кандидатами у народні депутати України.

  Таким чином, прийняття ЦВК рішень про реєстрацію (відмову в реєстрації) кандидатів у депутати в загальнодержавному виборчому окрузі та в одномандатних виборчих округах має завершитися 18 серпня 2012 року.

  Станом на 18:00 30 липня 2012 року ЦВК прийняла документи для реєстрації кандидатами у народні депутати України в одномандатних виборчих (мажоритарних) округах від 146 осіб з 26 регіонів України. Із них, 125 осіб – самовисуванці, а 21 особу в мажоритарних округах висунули 4 політичні партії, зокрема: «Народна ініціатива» – 8 осіб, «Молодіжна партія» – 10 осіб, «Блокова партія» – 1 особа, партія «Вітчизна» – 2 особи.

  Найбільша кількість документів «мажоритарників» надійшла для реєстрації в округах міста Києва – 10, міста Львова – 8, Тернопільської області – 7. 

  (Visited 13 times, 1 visits today)
 • 180x150