Віталій Кличко: І влада, і колеги по опозиції задіяли ресурс проти «УДАРу»

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Віталій Кличко вважає, що партія «УДАР» сьогодні є об’єктом для нападок як з боку політичних опонентів, так і колег по опозиційній діяльності. Про це лідер «УДАРу» розповів в інтерв’ю ТСН.ua.

  «Мені неприємно про це говорити, але зверніть увагу, як в кожному своєму інтерв’ю наші партнери згадують «УДАР» в негативі, хоча ми, навпаки, суворо дотримуємося принципу взаємонепоборення», – зауважив політик.

  Також Кличко розповів про тиск з боку влади, який відчувають на собі представники «УДАРу». «Проти наших партійців заводять якісь незрозумілі кримінальні справи. Зараз, наприклад, за абсолютно надуманими справами правоохоронні органи переслідують главу нашої запорізької обласної організації Вадима Кривохатька, щоб не допустити його до участі у виборах. На наших партійців влада тисне у Херсоні, Дніпропетровську, у Криму… Ми відчуваємо справжній пресинг з боку силових структур, нам протистоїть колосальний фінансовий ресурс», – заявив Віталій Кличко. Він додав, що в Одесі і Миколаєві зовнішню рекламу партії заборонили вивішувати на центральних вулицях міст, щоб не псувати настрій місцевій владі.

  Водночас Віталій Кличко переконаний, що це не завадить «УДАРу» донести свою позицію до громадян. «Ми все одно робимо ставку на персональний контакт. Ніхто ще не винайшов нічого кращого за особистий контакт з виборцями», – запевнив політик. 

  (Visited 20 times, 1 visits today)
 • 180x150