Українська партія висунула по Долинському округу №86 Вячеслава Кредісова

 • 180x150
 • Опубліковано:

  8 серпня Києві відбувся VI-й позачерговий З’їзд Української партії, у роботі якого взяли участь представники з усіх регіонів України.

  Як повідомляють "Вікна", на З’їзді обговорили суспільно-політичну ситуацію в країні напередодні парламентських виборів 28 жовтня 2012 року та участь Української партії у них.

  Делегати З’їзду прийняли рішення, що участь у виборах до Верховної Ради України братимуть лише кандидати в народні депутати України від Української партії в одномандатних виборчих округах.

  Після обговорення делегати З’їзду затвердили кандидатів у народні депутати України від Української партії.

  У виборчому окрузі №69 (м. Мукачеве, Закарпатська область) балотуватиметься голова Закарпатської крайової організації Української партії, голова управи Закарпатського крайового культурно-освітнього товариства «Просвіта» Павло Федака.

  У виборчому окрузі №86 (м. Долина, Івано-Франківська область) – голова організації Івано-Франківське ГПО «Голос нації» Вячеслав Кредісов. Зміни у статусі кандидата підтверджує й офіційний сайт ЦВК.

  Також було прийнято рішення підтримати кандидатуру самовисуванця Бориса Загреви, який балотуватиметься у виборчому окрузі №20 на Волині. 
   

  (Visited 5 times, 1 visits today)
 • 180x150