Активісти ГР “Відсіч” стверджують, що не поширювали листівок проти Миколи Круця

 • 180x150
 • Опубліковано:

   

  Громадський рух «Відсіч» не поширював листівок з закликом не голосувати на цьогорічних виборах за кандидатуру Миколи Круця, – стверджують столичні активісти руху Ольга Сало та Михайло Свистович, які перебували сьогодні в Івано-Франківську.

  Нагадаємо, нещодавно в трьох районах Прикарпаття: Тлумацькому, Галицькому та Тисменицькому – невідомі особи поширили значну кількість листівок, в якому народний депутат України, кандидат до Верховної Ради по виборчому округу № 84 Микола Круць звинувачувався у голосуванні у парламенті за «харківські» угоди, закон «Про засади мовної політики» та інших "гріхах".

  Спростовуючи свою причетність до виготовлення листівок, активісти «Відсічі» стверджують, що громадянська кампанія «Помста за розкол країни», в рамках якої нібито поширювалась листівка, на Прикарпатті ще не реалізується, оскільки рейтинг Партії регіонів та її кандидатів тут досить низький. Крім того, координатори руху досі не були знайомі ні з М.Круцем особисто, ні з його парламентською діяльністю, а сама листівка містить цілу низку ознак того, що вона є фальшивкою.

  «Перш за все, – розповідає пані Сало, –  всі наші листівки розміщені на сайті «Вставай інфо». Про фальшивку: вона двоколірна. Але на логотипі руху «Відсіч» там на прапорці синій і жовтий кольори. Заради одного нашого прапорця листівку виготовили повноколірним друком. На жаль, ми не можемо дозволити собі повноколірні листівки».

  Крім того, як стверджує активістка громадського руху «Чесно», інформацію, поширену у листівці, легко перевірити через відкриті джерела і при цьому пересвідчитись, що, на приклад, дані про голосування М.Круцем за ратифікацію «харківських» угод і «мовний» законопроект не відповідає дійсності. Зрештою, навіть той факт, що антикруцівські листівки були попросту розкидані на вулицях, на думку представників ГР «Відсіч» свідчить про їх фальшивість. Адже, як стверджує Михайло Свистович, волонтерам руху доводиться друкувати листівки за власний кошт і на власному обладнання, а відтак вони не розкидаються своєю інформаційною продукцію і дбають про те, щоб кожна листівка знайшла свого адресата.

  «Ми маємо справу з конкретним чорним піаром, – говорить Ольга Сало, – конкретними брудними технологіями. Але нам не приємно, щось хтось не гребує використанням нашої кампанії». З іншого ж боку активісти переконані, що використання бренду «Відсіч» у фальшивках свідчить про авторитет і впливовість руху. 

  (Visited 7 times, 1 visits today)
 • 180x150