Доній: Шухевич поступився мені місцем на окрузі

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Про це заявив в прямому ефірі телеканалу ТВІ народний депутат Олесь Доній.

  "Я їздив по різних районах, різних областях. Мене запросили на Івано-Франківщину, я зустрівся з представниками різних політичних партій. Зважував можливість.", – розповів нунсівець, – "Я готовий змагатися з олігархами з грішми, я готовий змагатися з псевдо-опозиційними діячами, які насправді здають вибори олігархам. Але я не хочу змагатися з людиною, яку я шаную."

  Раніше Олесю Донію приписували один із округів Тернопільщини, проте яким чином депутат опинився на Прикарпатті поки неясно. 

  "Тому я сказав, що я не буду, я подзвонив сам Юрію Шухевичу, сказав, що от така пропозиція, але я не буду висуватися, я знімаю цю пропозицію на вашу користь. Минула година. Після того мені подзвонив Юрій Шухевич – година всього минула! – і сказав: якщо така ситуація, то він знімає свою кандидатуру, він не буде висуватись – для того, щоб підтримати мене", – заявив народний депутат Олесь Доній.

  Нагадаємо, на одномандатному мажоритарному окрузі № 88 Олесю Донію протистоятиме кандидат від Об’єднаної опозиції Олександр Левицький та завуальований кандидат від влади Богдан Гдичинський.

   

  (Visited 18 times, 1 visits today)
 • 180x150