Від Шкварилюка вимагають вибачення “Молоді регіони”, питання – за що?

 • 180x150
 • Опубліковано:

  "Шукати своїм виборцям місце на цвинтарі і бажати людям смерті може лише людино-ненависник. Освічений політик, який поважає не лише себе, а й свій народ такого собі ніколи не дозволить сказати." – саме так обурилися в  «Молодих регіонах» на заяву Володимира Шкварилюкаа, який 9 вересня у Галичі під час зустрічі з виборцями сказав, що пропонує своїх земляків, які проголосують за Партію регіонів, ховати на окремому цвинтарі.

  Голова «Молодих регіонів» в області і нині кандидат у народні депутати по Івано-Франківському виборчому округу №83 Олександр Когут відреагував на подібну заяву Володимира Шкварилюка надзвичайно гостро.

  "Одна справа, коли допікають особисто представникам Партії регіонів. Принаймні, я до цього уже звик. Мені не раз доводиться зносити навіть особисті образи. Але, бажати виборцям смерті, та ще й шукати місце для поховання, – може лише людино-ненависник! Чиновник, а тим більше ще чинний депутат обласної ради, повинен дбати за свій народ, а не шукати «сотку землі» під цвинтар.", – говорить пан Когут.

  Зокрема, громадська організація «Молоді регіони» вимагає публічного вибачення перед мешканцями Прикарпаття від голови Івано-Франківської територіальної організації політичної Партії «Фронт Змін» Володимира Шкварилюка. 

  Хоча, можна зауважити, що виступ пана Шкварилюка супроводжували гучні овації, а значить народу таки допекла Партія регіонів. Тому такі заяви є радше виявом очікуваного, але не явного. Можна згадати, що на окремих цвинтарях ховають самогубців. Тому можемо припустити, що Володимир Шкварилюк мав на увазі, що ті хто голосують за Партію регіонів убивають у собі українця.

  (Visited 6 times, 1 visits today)
 • 180x150