Юлія Тимошенко та Арсеній Яценюк узгоджують перебіг виборчої кампанії Об’єднаної опозиції

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Про це повідомив голова Ради Об’єднаної опозиції «Батьківщина» Арсеній Яценюк під час прес-конференції в Івано-Франківську в суботу, 29 вересня.

  Арсеній Яценюк розпочав прес-конференцію із демонстрації відеозвернення Юлії Тимошенко із Харківської лікарні «Укрзалізниці», де зараз утримується лідер опозиції.

  Він нагадав, що в п’ятницю він разом із соратниками з Об’єднаної опозиції побували в харківській лікарні, проте їм не дозволили зустрітися з Юлією Тимошенко. «Хотілося просто по-людськи побачитися, поговорити. По-друге – це, звичайно, обговорити питання виборчої кампанії», – наголосив він.

  Арсеній Яценюк наголосив, що Юлія Тимошенко вже двічі зверталася до керівництва Державної пенітенціарної служби з вимогою надати дозвіл на особисту зустріч із ним. «Кожен місяць вона має право на 4 години зустрічі з тими людьми, яких вона визначає. Але виявляється, що це адміністрація президента Януковича визначає, кого пускати, а кого ні».

  Незважаючи на це, підкреслив Арсеній Яценюк, їм вдається обмінюватися інформацію про перебіг основної стадії виборчої кампанії Об’єднаної опозиції. За словами Арсенія Яценюка, і цього разу, попри заборону особистої зустрічі, їм вдалося обмінятися інформацією. «Звичайно, не вдалося узгодити особисто цілий ряд питань, але при цьому я передав своє бачення виборчого процесу, Юлія Володимирівна передала своє бачення», – наголосив Арсеній Яценюк.

  Голова Ради Об’єднаної опозиції повідомив, що спілкується з Юлією Тимошенко в першу чергу через адвокатів «Ми регулярно переписуємось. Тому їм все одно не вдасться зупинити наш переможний поступ», – додав він.

  (Visited 18 times, 1 visits today)
 • 180x150