Тарас Виноградник планує очолити силовий блок опозиції

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Кандидат в народні депутати України по мажоритарному виборчому округу № 84 Тарас Виноградник планує і збирається очолити «силовий блок опозиції» у Верховній Раді. Про це він розповів під час сьогоднішньої прес-конференції для представників прикарпатських ЗМІ.

  «Ви прекрасно знаєте, як діє партія влади у парламенті – тільки силовими методами, – прокоментував він свою позицію, – Скажіть мені, будь ласка, хто ще, крім мене і Віталія, може разом стати – захистити трибуну, щоб не прийняли ті чи інші закони? Ну наведіть хоч один приклад: хто з нашої області з кандидатів може це зробити? Якщо беремо вагу, ріст, досвід і т.п… Мені навіть закидають такі речі, коли зустрічаюсь з людьми: «Тарасе, чи ти готовий очолити силовий блок опозиції?»… – Так, готовий. Бо мене це вже дістало – оцей театр абсурду»

  Принагідно слід зауважити, що пан Виноградник колись серйозно займався дзюдо і зараз опікується івано-франківським клубом східних єдиноборств «Кано».

  Зі слів політика, сам він та його виборці очікують, щоб в опозиції було своє, «якесь радикальне, міцне ядро».

  Ні, кандидат, звісно, визнає, що йде до парламенту насамперед приймати закони і робити це насамперед парламентським (тобто голосуванням), а не силовим способом. «Але ж ви в цьому середовищі живете. Чи ви не бачите, що відбувається у Верховній Раді? – зазначає він, – Б’ються. Але ж є інше: битися – це є активна позиція. Не битися – це є пасивна позиція. Скажіть будь ласка, коли приймали закон про мови, вони вийшли з залу? Ну дитячий садок. Чого не бились? Хтось мені скажіть. За мову треба битися чи ні?»

  Щоправда, пан Тарас обмовився, що в його розумінні поняття «силовий метод» не завжди означає «бити морди опонентам». Стосовно партії влади особисто він більше схильний застосовувати його як алегорію: «Силовий метод – це не віддати свою картку, силовий метод – це вставити її туди, потім говорити «ой, я забув», силовий метод, що стосується держави, – це безумовно треба робити: коли йде мова про державу, про прапор, про мову – за них треба битися».

  Сергій Білий

  (Visited 39 times, 1 visits today)
 • 180x150