Віктор Ющенко: слабка внутрішня консолідація – найбільший докір українській нації

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Ті дві політичні сили, які сьогодні формують так звану вищу політичну лігу, ведуть Україну до протистояння та ускладнення внутрішніх відносин, – переконаний третій Президент України (2005 -2010 рр.), лідер патріотичної опозиції «Наша Україна» Віктор Ющенко. Своїми думками з даного приводу він поділився з прикарпатськими журналістами під час сьогоднішньої прес-конференції в Івано-Франківську.

  Разом з тим, з його слів, саме консолідація сьогодні є однією з найбільших проблем формування української нації. «Найбільший докір, який сьогодні дають українській нації, – зазначив пан Ющенко, – найбільша політична проблема, яку сьогодні малює Україні будь-який серйозний політолог – це слабка внутрішня національна інтеграція». Зі слів політика, йдеться саме про той шлях, який українцям необхідно пройти «від населення до нації».

  Інші народи, як-от: чехи, поляки, литовці цей шлях також проходили, проте робили вони це, як зазначає лідер «Нашої України», маючи власні суверенні держави, на відміну від українців, які в цей час «були чужою колонією».

  (Visited 25 times, 1 visits today)
 • 180x150