Олесь Доній: Ми закликаємо прийти на вибори у вишиванках

 • 180x150
 • Опубліковано:

  "10 пунктів – що потрібно зробити на виборах. Перше – на вибори треба йти, в іншому випадку це допомагає владі втілити в життя сценарій вічного панування. Друге – не можна брати гроші за свій голос". Такими бачить перші складові формули успіху на виборах народний депутат Олесь Доній, відповідаючи виданню From-UA на питання – що робити людям, щоб не прогадати на виборах.

  "Зараз йдуть спроби підкупу виборців – від 200 до 1000 грн. за голос. Треба розуміти, що сьогодні вони заплатять, а завтра з ваших гаманців заберуть набагато більше, – продовжив депутат. – Третє – не варто голосувати вдома, тому що найбільша кількість фальсифікацій готується саме там з підробленими бюлетенями та виборчими урнами. Тож побажання всім, хто може сам дійти, не голосувати вдома. Четверте – не варто голосувати проти всіх або псувати бюлетень. Фактично це означатиме згоду з тією ситуацією, яка є в країні. Саме таке поведінка допомогла Януковичу виграти президентську кампанію.

  П’яте – не можна голосувати за регіоналів і комуністів. Ці партії цілеспрямовано проводять антиукраїнську політику, допомагають збагаченню олігархів і сприяють подальшому зубожінню населення. Шосте – треба голосувати за патріотичні партії. На даний момент три партії, згідно соціології, можуть подолати 5%-ний бар’єр: УДАР, "Батьківщина" і "Свобода". Сьоме – у мажоритарному окрузі треба голосувати за найбільш ідейну людину, що має можливість перемогти. У кожному окрузі бажано єднання. Наприклад, мені дуже приємно, що партія УДАР зняла свого кандидата в мою користь, продемонструвавши таке єднання. Восьме – треба не допустити фальсифікацій. Треба доповідати про всі факти фальсифікації спостерігачам. Дев’яте – ми закликаємо громади прийти на виборчі дільниці після завершення виборів. Як показує досвід, основні фальсифікації відбуваються або в останні 2 години голосування, коли люди вже втомилися, або при підрахунку голосів. Десяте – ми закликаємо прийти на вибори у вишиванках – це символ України, українськості. Я свято вірю, що патріотичних українців, непродажних людей більше. І треба це показати ", – розповів про свою формулою успіху Олесь Доній.

  (Visited 5 times, 1 visits today)
 • 180x150