Олександр Сич: Галичанин й надалі стоїть на висоті свого завдання

 • 180x150
 • Опубліковано:

   Голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич, виступаючи перед громадськістю міста на урочистому віче з нагоди 94-ї річниці «Листопадового чину» та проголошення Західноукраїнської Народної Республіки, зауважив, що серед усіх інших форм державотворення у ХХ ст. ЗУНР найвище себе проявила за організованістю, впорядкованістю та структурованістю. Це, за словами голови обласної ради, характерним чином відслідковувалося як у державотворчому процесі, законотворчій діяльності, так і з точки зору організації українського війська.

  «ХХ століття ознаменувалось піком державницьких змагань української нації. Їх виявом стало почергове постання Української Народної Республіки, ЗУНР, Карпатської України, Української держави, відновленої актом 30 червня 1941 року у Львові. Зрештою, це призвело до логічного завершення, коли у 1991 році була проголошена й відновлена сучасна Українська незалежна держава», – зауважив Олександр Сич.

  Проводячи паралелі між тогочасними реаліями і сьогоденням, голова обласної ради відзначив роль та значення позиції самих галичан у державотворчих процесах.

  «Цьогорічні парламентські вибори засвідчили, що й сьогодні галичанин стоїть на висоті свого завдання. Скільки б нас українців, зокрема й галичан, даруйте за такий вислів, «не пхали писком до асфальту жебрацтва», але галичанин не купився на дрібні подачки, ставлячи вище ідею великої України над прагматизмом великих грошей. Cьогодні галичанин заслуговує того, щоб йому возвести узагальнений пам’ятник – пам’ятник галичанину-патріоту, який понад усе береже ідею Української соборної держави», – наголосив Олександр Сич.

  (Visited 3 times, 1 visits today)
 • 180x150