Володимир Шкварилюк: Голову обласної ради оберуть з числа депутатів “Фронту Змін”

 • 180x150
 • Опубліковано:

   Кадрові ротації слід найближчим часом очікувати в Івано-Франківській обласній раді. Олександр Сич , здобувши мандат народного обранця, залишив порожнє крісло голови облради. Оскільки в юрисдикції органу формування бюджету Прикарпаття, виділення земельних ділянок та інші ласі сфери діяльності невдовзі розростеться справжня політична боротьба.

  Олександр Сич вже встиг заявити про те, що «Свобода» буде мати свого висуванця, та, мабуть, на радощах нині діючий очільник обласної ради забув, що по квотному принципу «трипалі» програють. На разі, найбільше голосів має міжфракційне об’єднання політичних партій, що входять до складу Об’єднаної опозиції ВО «Батьківщина», а саме: «Батьківщина», «Фронт Змін» та «Народний рух України». Це об’єднання депутатів налічує 30 багнетів на противагу 18 свободівських.

  Натомість, у коментарі кореспонденту ІП «Стик» один із керівників міжфракційного об’єднання Володимир Шкварилюк запевнив, що саме їхній кандидат стане новим головою обласної ради.

  «За квотним принципом новим головою обласної ради стане висуванець з між фракційного об’єднання. Можу Вам тільки сказати, що він буде членом партії «Фронт Змін».»,- повідомив пан Шкварилюк.

  Про кого саме йдеться головний фронтовик Прикарпаття поки не розголошує, тому інтрига навколо кадрових змін в обласній раді тільки зростає.

  До теми:

  (Visited 15 times, 1 visits today)
 • 180x150