Фонд Юрія Дерев’янка очолив Володимир Грабовецький

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Керівники Всеукраїнського благодійного Фонду Юрія Дерев’янка запросили до співпраці в рамках нових ініціатив Фонду керівників освітніх закладів Надвірної.

  Засновники Всеукраїнського благодійного Фонду Юрій Дерев"янко та Володимир Грабовецький зустрілися з директорами освітніх закладів Надвірної, з якими доброчинці активно співпрацювали упродовж попередніх років.

  На зустрічі засновник Фонду, Юрій Дерев"янко представив освітянам нового голову благодійного Фонду, свого колегу — Володимира Грабовецького, якого обрано новим головою після набуття Юрієм Дерев"янком повноважень народного депутата

  Володимир Грабовецький відзначив, що Фонд повністю відновив свою роботу після парламентських виборів і активно завершує розпочаті проекти. А з січня 2013 року запроваджує нові напрями у своїй роботі. Зокрема, буде проводити Конкурси проектів для громад краю. Володимир Грабовецький запросив директорів шкіл, Надвірнянського ліцею, керівників музичної школи та Школи мистецтв приєднуватися до нових ініціатив Фонду.

  У наступному році Всеукраїнський благодійний фонд Юрія Дерев"янка запропонує територіальним громадам Прикарпаття нові принципи своєї діяльності. Головне, що громада тепер самостійно буде вирішувати, які проекти подавати до Фонду. Думка громади та її участь у спільній реалізації проекту буде головним аргументом для того, щоби його підтримати. Це дасть змогу працювати із найбільш важливими і значущими проектами, які допоможуть розв"язати болючі проблеми громад.

  Щомісяця в певній кількості сіл, селищ та міст Фонд буде оголошувати Конкурс проектів. Громада може подати один чи кілька проектів на фінансування Фонду. Для того, щоби подати проект, громада матиме до трьох місяців часу від моменту оголошення конкурсу у своєму населеному пункті. Проект може бути поданий як самою громадою, так і сільрадою, школою, амбулаторією чи іншим закладом на її території.

  Який проект матиме найбільшу підтримку серед громади, який із них люди підтримають своєю участю, — той і буде фінансуватися в першу чергу. Долучитися до проектів громада може по-різному. Наприклад, об"єднати зусилля ради і райдержадміністрації, громадських організації і батьківських чи церковних комітетів. Залучити благодійників і місцевих підприємців. Важливо взяти участь у співфінансуванні проекту. Не обов"язково коштами. Можна виконати роботи власними силами.

  Рішення про фінансування проектів ухвалюватимуть на засадах конкурсного відбору. Конкурсна комісія розглядатиме проекти протягом одного місяця після того, як завершився строк подачі проектів.

  (Visited 10 times, 1 visits today)
 • 180x150