Як депутати відгуляли на новорічних корпоративах

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Батьківщина відгуляла Новий рік у крутому готелі, комуністи ж бігали за горілкою. А Партія регіонів і Свободівці запевняють, що Новий рік не відзначають

  Як виявилося, у партій теж бувають новорічні корпоративи. До прикладу, 27 грудня свято відзначала фракція Батьківщина. Депутат Олександр Бригинець говорить, що все було скромно: "Був фуршет в готелі, багато людей – депутатів, працівників секретаріату, помічників депутатів". За даними джерела Сегодня, фуршет Батьківщина замовила в готелі "Алфавіт" на Печерську. Там пропонують провести новорічний корпоратив за ціною 1200 грн. на людину. Колега Бригінця Сергій Сас каже, що на цей корпоратив не пішов: "З тих пір, як наш лідер у в’язниці, я вважаю, такі заходи неетичними. А ось попередні роки по-різному бувало: – збиралися і в ресторані, і навіть просто в офісі партії за чаркою і бутербродами ".

  Відзначив Новий рік вже і УДАР. "Днями зібралися в штабі нашому на Горького, 5, концерту не було, був досить скромний фуршет, і особисто Віталій Кличко нас привітав, – говорить нардеп Наталія Новак. – Пили шампанське, деякі проголошували тости у віршах. А ще замовили кульки на ялинку із символікою УДАРу і всім подарували ".

  У Партії регіонів кажуть, що традиції корпоративів у них немає взагалі. "Ми не відзначаємо ні Новий рік, ні 8 березня, ні 23 лютого, – говорить депутат Олена Бондаренко. – Просто ми всі в деякому роді" одружені на роботі ". І витрачати час на корпоратив – це красти його в родини".

  "Компартія обов’язково відзначає Новий рік та інші свята, – сказав екс-депутат і перший секретар Одеського обкому КПУ Євген Царьков. – Багато замовляють ресторани, але ми збираємося в наших службових будівлях, воно більш по-домашньому виходить. В Одесі цього року відзначали місцевим партколективом. Зібралися всі – навіть прибиральниця і охоронці, поставили ялинку з червоною зіркою. Із їжі кожен приніс щось готове, та й через дорогу у нас Привоз, зручно бігати. Так що була і горілочка, і шампанське ".

  Свободівці запевняють, що Новий рік не відзначають. "Не може бути й мови про корпоративи на Новий рік, – сказав" Сегодня "депутат Юрій Сиротюк. – Для нас 1 січня – це день народження Бандери. А на Різдво ми всі ходимо до церкви і колядуємо, але це з рідними. Разом відсвяткуємо , коли приїдемо в Раду. Напевно ввечері зберемося відзначити, та й у самій Раді можемо поколядувати ".

  А ось Тимошенко зустріне свято без ялинки, а Луценко буде пити "шипучку". Як пише Комсомольська правда в Україні, поки навіть немає стовідсоткової впевненості в тому, чи не виявиться новорічним сюрпризом для Юлії Тимошенко переїзд в колонію з ЦКБ Укрзалiзницi. Втім, більшість опитаних виданням джерел запевняють: швидше за все, екс-прем’єр зустріне свято не на нарах, а на лікарняному ліжку. Наглядати за нею будуть чергові лікарі, більшу частину персоналу на Новий рік відправлять додому відпочивати.

  Святкова атмосфера в палаті Юлії Володимирівни виключається. Керівництво тюремного відомства позбавило її не тільки можливості помилуватися ялинкою, але навіть маленьку гірлянду забороняє повісити. "Ми другий тиждень ведемо переговори з керівництвом Качанівської колонії, – говорить народний депутат Сергій Власенко. – Але поки позитивної відповіді не отримали і палата Юлії Володимирівни до свята не прикрашена. При цьому немає ніякого нормативного акту, що забороняє засудженим встановлювати ялинки. На питання" Чому не можна? "- мені відповідають:" Тому що! "

  Дивується Власенко ще й тому, що в минулому році з новорічними аксесуарами проблем не виникло. Маленькі ялиночки Юлії Володимирівні дозволили встановити і в камері Лук’янівського СІЗО, і в камері Качанівської колонії. До речі, в святковому меню "ув’язнені № 1" не буде ні шампанського, ні олів’є. Спиртне засудженим не належить, а традиційні новорічні салати Юлія Володимирівна не визнає.

  31 грудня в Харків приїде рідня екс-прем’єра з Дніпропетровська, але смакоту тітка екс-прем’єра Антоніна Ульяхіна з собою не бере. Каже, все одно не дозволять передати. "Вона їсть майже без солі і без цукру, важких страв з майонезом не любить. В основному харчується фруктами, овочами і травами – кинзою, петрушкою. М’ясо може з’їсти, котлетку", – перераховує Антоніна Ульяхіна.

  Зовсім по-іншому будуть зустрічати Новий рік у Менській колонії, де відбуває термін екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко. Начальство колонії повідомляє, що привітає його "в загальному порядку", тобто поряд з іншими ув’язненими. Телевізор Юрію Віталійовичу і трьом його сусідам по камері дозволять подивитися не до 10 вечора, як зазвичай, а до першої години ночі. Крім того, передбачається, що у виховній кімнаті всім продемонструють новорічне привітання президента. У меню обіцяють рубану курятину з гарніром з каші, а також шипучі напої замість шампанського. Плюс передачі, які привезе рідня з Києва.

  за матеріалами Ліга

  (Visited 16 times, 1 visits today)
 • 180x150