Тимошенко закликала українців у 2013 році змінити свій перелік цінностей

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Екс-прем’єр Юлія Тимошенко привітала українців «з усіма новорічними святами». Її привітання опублікувала прес-служба «Батьківщини».

  «Хочу вам сьогодні побажати вміти правильно розпоряджатися часом, який вам відвів Господь», – бажає Тимошенко українцям.

  «Яким би важким не було повсякденне життя, на новорічні свята відкладаються усі справи, ви збираєтеся з родиною за столом, говорите теплі та важливі слова своїм близьким людям, зігріваєте один одного своєю любов’ю. У ці хвилини ви щасливі та спокійні. Однак потім, коли новорічні свята минають, ви знову повертаєтеся у світ метушливих, сірих буднів, де майже немає місця почуттям та сентиментам», – зазначила вона.

  «Зараз я хочу, щоб після свят ви змінили звичайний хід подій, поміняли місцями пріоритети та спробували віддавати своїм близьким людям – коханим, дітям, батькам, родині – більше часу, більше любові, більше уваги. Час, що ви безпідставно присвячуєте пустій повсякденній метушні, яка вам лише здається важливою, ви відбираєте в тих, кого любите, і цей час вже ніколи не повернеться…», – каже Тимошенко.

  «Вже потім, коли настає вимушена розлука, а вона приходить рано чи пізно до всіх, ми розуміємо, що недолюбили, недодали тепла та турботи тим, без кого важко уявити своє життя», – зауважила екс-прем’єр.

  «Хочу побажати вам не втрачати свій безцінний час на речі, які не варті любові. Спробуйте перелік цінностей змінити зараз, бо в минулому вже нічого змінити неможливо», – написала Тимошенко.

  «Я бажаю Вам прожити своє життя відразу начисто та присвятити його найдорожчим у світі людям. З Новим роком вас, мої рідні!», – завершила Тимошенко.

  Нагадаємо, Тимошенко була арештована 5 серпня 2011 року. 11 жовтня того ж року вона була засуджена до 7 років позбавлення волі. З травня 2012 року Тимошенко перебуває на лікуванні у лікарні "Укрзалізниці" у Харкові.

  Тиждень.ua

  (Visited 6 times, 1 visits today)
 • 180x150