У Яценюка тепер теж є мрія – всеукраїнських масштабів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Лідер фракції ВО "Батьківщина" у Верховній Раді Арсеній Яценюк розповів, про що він мріє напередодні Нового року і сказав, що захищатиме цю мрію від влади.

  За словами Арсенія Яценюка, він має свою персональну мрію, але загальноукраїнська – на першому місці.

  "Нам вдалось зробити крок до того, аби змінити країну у 2015 році і до того, щоб не дати можливості Януковичу до 2015 року фактично знищити й Україну, і права людини, й певну українську мрію", – сказав голова опозиційної фракції.

  Арсеній Яценюк висловив впевненість у тому, що в українців нарешті з’являється загальна українська мрія.

  "Я не про персональне – у всіх політиків є свої мрії. Я кажу про мрію в цілому – усієї країни зі 45 млн українців. Усі хочуть, аби було краще", – поділився своєю українською мрією Арсеній Яценюк.

  За його словами, "українська мрія" передусім зосереджена на сімейному благополуччі, але не тому, що вона така обмежена, а через традиції.

  "Традиція говорить про те, що "хочу мрію для своєї родини, будинки, подвір’я для своїх близьких. Хочу, щоб у мене було краще", – додав він.

  Яценюк додав, що він хоче, аби кожен подумав і про те, щоб у сусіда стало краще, але, за його словами, це вже другий етап, який почнеться після того, як буде добре в кожній окремій хаті.

  Під час парламентської виборчої кампанії загальноукраїнська мрія була й у Наталії Королевської, колишнього члена БЮТ. Перед Новим роком вона здійснилась – Наталя Королевська отримала портфель міністра соціальної політики та повноваження збільшити зарплату пересічних українців до тисячі євро.

  ipress.ua

  (Visited 7 times, 1 visits today)
 • 180x150