З нагоди Нового року Дід Мороз співав під вікнами Тимошенко серенади

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Активісти ВО "Батьківщина" з Дніпропетровська та Кривого Рогу влаштували концерт-караоке і танці біля ЦКБ № 5 у Харкові, де проходить курс лікування екс-прем’єр Юлія Тимошенко.

  "Коли людину люблять, завжди співають серенади. Наші хлопці приїхали сюди, щоб Юлії Володимирівні і всім людям, які не можуть посидіти за домашнім столом, заспівати душевні пісні", – пояснила журналістам тітка екс-прем’єра Антоніна Уляхіна, передає "Інтерфакс-Україна".

  Прихильники Тимошенко прикрасили лікарняний паркан новорічними гірляндами, а перед парканом встановили ​​прикрашену ялинку.

  Разом із прихильниками екс-прем’єра танцювали Дід Мороз і Снігуронька, які приїхали не з Лапландії, а з Дніпропетровська.

  "Ми приїхали сюди з Дніпропетровщини, щоб принести частинку нашого добра і тепла. Ми приїхали до своєї землячки, щоб підтримати її, допомогти їй і всім, хто сьогодні в лікарні одужати. І всьому нашому суспільству – теж одужати. Ми хочемо, щоб в наступному році наше суспільство очистилося від усіх хвороб і ми стали здоровими, красивими, молодими і щасливими", – сказав Дід Мороз.

  Особисто привітати Тимошенко з Новим роком змогли її дочка Євгенія Тимошенко та захисник Сергій Власенко.

  Активісти Харківської організації ВО "Батьківщина" зберуться під ЦКБ № 5 ближче до півночі, щоб як і в минулому році, зустріти Новий рік поруч з Тимошенко. 

  ipress.ua

  (Visited 13 times, 1 visits today)
 • 180x150