FEMEN атакували форум у Давосі

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Дівчата з руху FEMEN на Всесвітньому економічному форумі в Давосі (Швейцарія) виступили з протестом проти дискримінації жінок в сучасному світі.

  У прес-службі руху кажуть, що цим FEMENістки "від імені всіх жінок планети подали сигнал SOS Давоським змовникам".

  "Коли активістки прорвалися максимально близько до основного павільйону Всесвітнього економічного форуму в Давосі, то атакували присутніх червоними сигнальними димовими шашками", – йдеться в повідомленні. Протест FEMEN "Бідні, тому що жінки" присвячений одній із заявлених тем Давосу-2013 – "Жінка та економіка".

  "Жіночий рух FEMEN виступає проти фальшивої риторики "господарів світу", вони давно визначили місце жінки в глобальній економіці. Це місце дешевої робочої сили, одухотвореного засобу досягнення надприбутків, безсловесної покірної істоти та секс-рабині. Під час обговорення долі жінок вони їли чорну ікру і запивали її шампанським", – обурюються у русі.

  За словами представниць руху, делегати воліють замовчувати про те, що в 21 столітті жінки залишаються найбільш численним, але найбіднішим, безправним і неосвіченим людьми світу.

  FEMENісткі також вимагають від олігархів та політиків припинити "публічно імітувати стурбованість долями жінок" і закликають до рішучих кроків щодо реального перерозподілу влади, капіталів і доходів між чоловіком і жінкою.

  ipress.ua

  (Visited 8 times, 1 visits today)
 • 180x150