Позафракційним депутатам, які прийшли на засідання опозиційних фракцій не надали слова

 • 180x150
 • Опубліковано:

   Про це заявив Народний депутат України Юрій Дерев’янко.

  "Не дивлячись на те, що саме завдяки нашим 4 голосам позафракційних депутатів вдалося зібрати 153 голоси (необхідно мінімум 150 голосів) для включення в порядок денний питання про відкликання Голови ВРУ з посади, позафракційним депутатам головуючий Руслан Кошулинський не надав права виступу", – заявив Юрій Дерев’янко.

  За словами депутата він мав намір запропонувати внести до запропонованого переліку подальших дій опозиції, які були ухвалені на засіданні опозиційних фракцій Верховної Ради, пункт про внесення законопроекту про відкликання народних депутатів.

  "Цей закон не дозволить партії влади відколювати від опозиційних сил окремих депутатів, – наголосив Юрій Дерев’янко, – З уведенням у дію цього закону політичні партії і громади матимуть можливість відкликати тих хто їх зрадив".

  "Я вважаю, що це має бути першочерговим кроком опозиції, аби убезпечити український політикум від появи нових табалових, аби кількість наших опозиційних депутатів не зменшувалася. Цей зако стане запорукою єдності і відповідальності кожного політика", – підкреслив політик.

  Нагадаємо, на засіданні опозиційних фракцій депутати вирішили висловити недовіру голові Верховної Ради Володимиру Рибаку, Генпрокурору Віктору Пшонці; вимагати негайного звільнення усіх політичних в’язнів, Юлії Тимошенко та Юрія Луценка; вимагати створення спеціальної слідчої комісії з розслідування фактів тиску на народних депутатів.

  (Visited 16 times, 1 visits today)
 • 180x150