Януковича оберігали від дітей 50 охоронців

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Президент Віктор Янукович пообіцяв дітям цього року підготувати програму розвитку дитячої творчості. Про це він наголосив під час відвідування виставки "Країна юних майстрів" у Київському Палаці дітей та юнацтва.

  "Хочу вам ще більше покращити настрій – у цьому році ми обов’язково підготуємо спеціальну програму розвитку юнацької творчості. Ця програма має обов’язково торкатися наших діточок нашого майбутнього покоління", – наголосив Янукович.

  Він також зазначив, що нова програма передбачить і покращення "умов для наших вчителів".

  "Такі люди, які дають вам натхнення, хто передає вам цю енергію, яка втілюється у вас, і в ваших талантах, які заклала у вас природа, бог і батьки. Вважаю, що ми зобов’язані зробити так, щоб ваша творчість підростала, дорослішала разом з вами. Тож підростайте скоріше і творче, і фізично", – наголосив Янукович.

  Він спілкувався з дітьми усього три хвилини, після цього в оточенні 50-ти охоронців вийшов із палацу.

  Між тим, учора у палаці була зовсім інша виставка. Уночі її забрали і встановили цю. Працівники палацу розповідають, що сьогодні після від’їзду президента усі експонати приберуть.

  Як повідомлялось, під час відвідування виставки Янукович розповів, що вже третій рік поспіль відвідує «Країну юних майстрів» і кожного разу залишає її з враженням того, що «мої старі знайомі не тільки підросли, але й стали більш винахідливими, більш творчо підготовленими».

  Нагадаємо, 27 лютого під час розширеного засідання Кабміну, на якому презентували програму розвитку екнономіки, Янукович повідомив, що влада започатковує програму «Інтелектуальне майбутнє України».

  Крім того він проголосив нові соціальні ініціативи, спрямовані на захист дітей. Вони передбачатимуть збільшення державної підтримки, зокрема, дітей з особливими потребами, дітей-сиріт та сімей, які виховують таких дітей.

  Gazeta.ua

  (Visited 17 times, 1 visits today)
 • 180x150