Я йшов у команду Кучми, а не Лазаренка, – Янукович

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Президент України Віктор Янукович розповів, що його до команди президента Леоніда Кучми впросив приєднатися чинний тоді губернатор Донецької області.

  Віктор Янукович відповідав на питання, як би він поводився, якби опинився на місці ув’язненої Юлії Тимошенко. Янукович почав розповідати про злочини команди Лазаренко-Тимошенко, однак відповідь гаранта перервали крики у конференц-залі. До Президента намагалася докричатися Тетяна Чорновіл.

  Журналістку спочатку охоронці вивели із залу, а потім на прохання Януковича, впустили назад.

  Чорновіл питала Януковича, як він може засуджувати Лазаренка, якщо пішов працювати у державний апарат саме за його каденції.

  "Я йшов працювати не в команду Лазаренка, а Леоніда Кучми. Слава Богу, він живий, дай йому Бог здоров’я", – згадав Янукович.

  "Мене на роботу запросив Сергій Поляков, якого тоді тільки призначили губернатором. Він мене вговорив – допоможи, будь ласка, ситуація в області дуже складна. Я й погодився", – сказав Президент.

  "Після того я пішов туди працювати. Через місяць мені запропонували стати першим заступником губернатора. Все просто", – резюмував Янукович

  ipress.ua

  (Visited 7 times, 1 visits today)
 • 180x150